אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך לארגן מסיבת רווקים שנגמרת טוב צילום: shutterstock

איך לארגן מסיבת רווקים שנגמרת טוב

הזמן כמה שפחות אנשים, אל תביך את החתן, קמץ באוכל - אבל אל תחסוך באלכוהול

06.05.2010, 09:58 | איציק שאשו

הזמן כמה שפחות אנשים

 

לא בטוח שהקולגות של החתן מהמשרד ימצאו שפה משותפת עם חברי הילדות או החבר'ה מהגדוד, ומסיבת רווקים שהמשתתפים בה מחולקים לקבוצות גם עושה כאב ראש לחתן המיועד וגם עלולה להידרדר למשחקי כוח מיותרים.

שמור על תקציב נמוך

לחטוף את החתן לסוף שבוע ביוון זה רעיון מדליק, אבל זכור שבקרוב המשתתפים יצטרכו לכתוב גם צ'ק מכובד לפקודת החתן, ובמקרים הגרועים גם לארגן מתנה לחינה. חבל שהסיפור ייהפך מאירוע משמח לקנס שצובר ריבית ופיגורים.

והעיקר - אל תזמין את הכלה, צילום: shutterstock והעיקר - אל תזמין את הכלה | צילום: shutterstock והעיקר - אל תזמין את הכלה, צילום: shutterstock

 

אל תביך את החתן

 

אישור מראש תמיד עדיף על הפתעה. יותר גברים ממה שנדמה לך נוטים להיות מובכים עד עמקי נשמתם ממועדוני חשפנות, ומסיבת רווקים על יאכטה יכולה להתקלקל כשאף אחד לא זוכר שהחתן נוטה להקיא בהפלגות.

שקול לערוך את המסיבה ביום

בחן היטב את הרכב המשתתפים במסיבה ואפילו את אופיו של החתן. אם הגעת למסקנה שקיים סיכוי טוב שמישהו יעשה משהו שהוא הולך להצטער עליו למחרת – אולי כדאי לשקול לערוך את המסיבה בשעות היום. פתגם אמריקאי אומר שמעט דברים טובים קורים אחרי עשר בלילה, כך שבשיטה הזאת תצליח לנטרל כמה מ"הסכנות" האפשריות.

תזמן את המסיבה

קבע את תאריך המסיבה לפחות שבוע לפני מועד החתונה. נכון שמסורתית מסיבת רווקים אמורה להתקיים בלילה שלפני, אבל בדרך כלל מדובר בתזמון מאוד נפיץ. חבל שהחתן וחבריו הטובים יגיעו לחתונה טרוטי עיניים במקרה הטוב, או עם הנגאובר במקרה הרע. הדברים מקבלים משנה תוקף כשהמסיבה כוללת נסיעה לחו"ל, היות שאתה ממש לא רוצה שאיזה הר געש איסלנדי ישאיר את הכלה ואבא שלה לחכות לבד בכניסה לאולם.

קמץ באוכל

מסיבות רווקים נוטות להיראות לפעמים כמו תחרות שתייה. זאת בדיוק הסיבה שכדאי לדאוג למספיק אוכל שיסייע בספיגת האלכוהול, אבל גם לא להפריז. עדיף ללכת על מזון פשוט יחסית שאפשר אפילו לאכול בעמידה (מה שנקרא "פינגר פוד"), ולא על הסבה לשולחן לארוחה מלאה שתרדים את המשתתפים.

אם רווקים לא נוהגים

 

חשוב במיוחד לארגן מראש פתרונות תחבורה שיבטיחו שכל המשתתפים יגיעו בחתיכה אחת גם למעמד החופה. ואם כבר מדברים, הטיפ הזה בהחלט תופס גם לגבי ערב החתונה עצמה.

4 דברים שיהרסו כל מסיבת רווקים

1. ערב פוקר. במסגרת מסיבת הרווקים זה סבבה, אבל קח בחשבון שיהיה קצת לא נעים אם החתן יפסיד הרבה כסף.

2. אלכוהול זול מדי. פחות כי זה יגרום לך להיראות קמצן ויותר בגלל הצרבת המפוארת שתקבל מוודקה ב־15 שקל.

3. בריכה בקרבת מקום. זכור: בריכה במסיבת רווקים היא תאונה שרק מחכה לקרות.

4. דרך אגב, גם להזמין את הכלה זה לא רעיון ענק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות