אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - שלוחת אוניברסיטת בן גוריון באילת מציגה: מעונות סטודנטים ומלון דירות בלב העיר

בלעדי ל"כלכליסט" - שלוחת אוניברסיטת בן גוריון באילת מציגה: מעונות סטודנטים ומלון דירות בלב העיר

תבנה שבעה בניינים בהשקעה של 4.5 מיליון דולר, רובם מתרומות. המבנים יאכלסו כ-500 סטודנטים במהלך שנת הלימודים ובחופש ייהפך המתחם למלון דירות

06.05.2010, 07:06 | שי פאוזנר

שלוחת אוניברסיטת בן גוריון באילת מקימה פרויקט מעונות סטודנטים רחב היקף המיועד לכ־500 סטודנטים. ייחודו של הפרויקט הוא שבתקופת החופשות מהלימודים הוא ייהפך למלון דירות, כך נודע ל"כלכליסט".

בשלב ראשון מוקם בימים אלה המבנה הראשון שצפוי לכלול 68 דירות ולהיפתח כבר בשנת הלימודים הבאה. שטח כל הפרויקט 50 דונם וכל אחד מהבניינים יהיה בשטח בנוי של 2,500 מ"ר.

הקמת המבנה הראשון מומנה ברובה מכספי תרומות - מדובר בהשקעה בהיקף של 4.5 מיליון דולר, שתמומן מתרומה של הפדרציה היהודית של טורונטו בהיקף של 2.3 מיליון דולר, תרומה של קרן רש"י בהיקף של 1.6 מיליון דולר, מימון בהיקף של 300 אלף שקל של אוניברסיטת בן־גוריון ו־300 אלף שקל מעיריית אילת.

בקמפוס סיפרו כי בסמסטר הקרוב ייכנסו כ־72 סטודנטים למבנה הראשון. בהמשך תושלם בנייתם של שני בניינים נוספים, שיאכלסו כ־140 סטודנטים. בשלב מאוחר יותר תושלם הבנייה ותכלול שבעה בניינים, כאשר שאר הבניינים בפרויקט צפויים לקום בשיטת BOT (בנה, הפעל, העבר). ההשקעה המוערכת בכל אחד מהמבנים שיוקמו במתחם בהמשך הינה של כ־3.2 מיליון שקל בממוצע.

כל חדר בפרויקט יהיו מעוצב ומאובזר במסך LCD, טלוויזיה בכבלים וחיבור אינטרנט אלחוטי ומחירו יעמוד על כ־1,000 שקל בחודש.

טד סקולסקי, נשיא פדרציית טורונטו: "אנו מספקים למעלה מ-500 מלגות לסטודנטים בקמפוס. בתמורה למלגות מתנדבים הסטודנטים לטובת הקהילה. פדרציית טורונטו רואה באילת יעד מרכזי למענקים, השקעות ותרומות, אנו מאמינים בעיר הדרומית ביותר בישראל ובחשיבותה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אוניברסיטת בן-גוריון באילת - המקום הכי הכי ללמוד בו
אין כמו אוניברסיטת בן-גוריון באילת ועכשיו, עם המעונות - המקום הטוב בעולם ! - לימודים של אוניברסיטה מהמובילות בארץ, בקמפוס יפהפה עם אווירה שלא מוצאים בשום קמפוס אחר, בעיר התיירות מספר 1 ועכשיו מעונות ברמה של 5 כוכבים - מה עוד צריך סטודנט בארץ שלנו ?
סטודנט באוניברסיטת בן-גוריון באילת  |  06.05.10
לכל התגובות