אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: לבייב יוצא לשטח צילום: אביגיל עוזי

דיבידנדים: לבייב יוצא לשטח

וגם: בנק ישראל מחפש נהג לסטנלי פישר, אלכס גלעדי רוכש וילה בקיבוץ והמינגלינג ביריד צבע טרי

06.05.2010, 08:50 | רון גרנות

לבייב בשטח

בעוד כשבועיים צפוי לצאת לדרך הסדר האג"ח של אפריקה ישראל. בעל השליטה בחברה, לב לבייב, חזר למגרש הביתי, וערך אתמול לראשונה מאז ההכרזה על ההסדר ביקור בחברה־הבת נגב קרמיקה. לבייב, עם מנכ"ל אפריקה איזי כהן ובתו צביה, יו"ר אפריקה נכסים, סיירו בחברה בראשון לציון, שם התקבלו על ידי המנכ"ל אבי מוטולה.

מוטולה ולבייב במהלך הסיור, צילום: דמיטרי שבצינקו מוטולה ולבייב במהלך הסיור | צילום: דמיטרי שבצינקו מוטולה ולבייב במהלך הסיור, צילום: דמיטרי שבצינקו

 

דרוש נהג לאוצר

בבנק ישראל שוברים בימים האחרונים את הראש כדי למצוא נהג אישי לנגיד סטנלי פישר ולשאר המנהלים הבכירים מאזור השרון. זאת לאחר שבהתאם לנהלים בבנק ישראל, החוזה של הנהג הנוכחי של פישר מסתיים אחרי שלוש שנים כדי להימנע מקביעות ומכל התנאים הנלווים לכך. נהגו האישי מלווה אותו בשעות היום, אך מכיוון שהעבודה לרוב גולשת לשעות הלילה המאוחרות, מחפשים נהג נוסף שייתן מענה. לפרטים נוספים - בנק ישראל.

פישר. נהג אישי, צילום: חיים צח פישר. נהג אישי | צילום: חיים צח פישר. נהג אישי, צילום: חיים צח

תומפסון מתעכב

סקוט תומפסון, נשיא חברת PayPal העולמית המבקר הארץ, התייצב השבוע בכנס שהתקיים בסושי סמבה שברמת החי"ל בתל אביב, וזכה להכיר סטארט־אפים מהמובילים בארץ. נוכח הצהרת הכוונות של החברה לרכישות בארץ, ניתנה לסטארט־אפים הזדמנות להצטלם לסרטון שנשלח למטה החברה בארצות הברית. תומפסון והמשלחת עזבו את האירוע כשלוש שעות אחרי המועד המתוכנן, מה שגרם לנוכחים לשדר אופטימיות בנוגע לאפשרות ש־PayPal אכן תבצע רכישה.

אלכס גלעדי רוכש

נשיא קשת אלכס גלעדי רכש לאחרונה וילה בקיבוץ אלומות שבגליל התחתון, ואותה הוא מייעד לבתו גליה. גלעדי, ששילם עבור הנכס יותר ממיליון שקל, התייצב אתמול להנחת אבן הפינה לשכונה החדשה אותה בונה חברת אמפא מליבו. הוא ביקש לעקוב מקרוב אחר התקדמות העבודות במקום, וכשנשאל מה לו ולקיבוץ, ענה שמדובר במקום היפה בארץ ולא היתה לו כל התלבטות לפני הרכישה.

חלב בכפר ובמושב

מנכ"ל תשלובת החלב של תנובה, אייל מליס, הרצה אתמול בפתיחה של הכנס השנתי למדעי הבקר בנושא טרנדים ומובילי דעה. מליס הודה בפני הקולגות, בהם מנכ"ל תנובה אריק שור ומנכ"ל שטראוס ציון בלס, כי כשהכין את ההרצאה הבין כי בני הנוער והצעירים הם מובילי דעת הקהל כיום. מליס העיד על עצמו כי הוא "כבר עבר את הגיל". מהכנס יצאה גם בשורה - ראשי תעשיית החקלאות השיגו הסכמה על חוק החלב, שיסדיר לראשונה את הענף לטובת הצרכן והעוסקים בו.

 

אמנות המינגלינג: פתיחת יריד צבע טרי

יום שלישי, נמל יפו

אחרי שנתיים שבהן העניק בנק לאומי חסות ליריד צבע טרי, החליטו השנה בבנק לסגור את הברז ולהשאיר את שליפת המזומנים לבנק רוטשילד שנתן חסות לאירוע עם חברות נוספות. אוצרת התערוכה יפעת גוריון ובן זוגה יגאל אהובי קיבלו בכניסה את מאות האנשים שצבאו על ההאנגר הענק בשאיפה לספוג קולטורה. למרבה הצער, הקהל הרב גנב את הפוקוס לעבודות שהוצגו ביריד, שכן עיקר הספוט כוון לרחבת הכניסה, שם התרכז ההמון.

 

התמנגלו: עירית ויונתן קולבר, איציק סוהרי, אבי צור, יורם טורבוביץ', צביקה גיור, צדיק בינו, יונה פוגל, חיים כצמן, שולה וליאון רקנאטי, שוקי אברמוביץ', קלוד ויגאל בריטמן, איזי בורוביץ', דורון סבג, נילי קריב, יורם אלטמן, איליק רוז'נסקי, גדעון עמיחי, שירה וישי דוידי, פרי ואביב גלעדי, מיכל ודוד פורר, אבי פילוסוף, אילן פיבקו, שוקי קסטיאל, רונית ומוקי שניידמן, חיליק גוטמן, בועז צ'צ'יק, מיקי צלרמאיר ומודי כידון.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: צבע טרי (4 תמונות)

 

הוזמנתם לאירוע השנתי של מכון ויצמן?

האירוע: המועדון המדעי של אגודת ידידי מכון ויצמן מקיים אירוע שנתי לאגודת הידידים. בתוכנית האמנותית - ארוחת ערב ומופע מחווה לביטלס.

הפרטים: מוצאי שבת, 8 במאי, ב־20:30, גינת בית ויצמן, מכון ויצמן למדע, רחובות.

המזמינים והמוזמנים: נשיא מכון ויצמן למדע פרופ' דניאל זייפמן, יו"ר אגודת ידידי מכון ויצמן שמשון הראל, וכן דוד אפרתי, סמי סגול, איתן אירני, ליאון קופלר, גדעון המבורגר, אברהם קוזניצקי, ישעיהו לנדאו, רמי אונגר, צבי איצקוביץ' ואהוד ברק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות