אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרופורציה חולקת על אופרה ווינפרי: לא מרוצה מהמכשיר של אולטרה שייפ צילום: גיל נחושתן

פרופורציה חולקת על אופרה ווינפרי: לא מרוצה מהמכשיר של אולטרה שייפ

פרופורציה תובעת את חברת הביומד על 560 אלף שקל, בגלל נזקים שנגרמו לה לטענתה משימוש במכשיר הצרת ההיקפים - וטוענת כי הבטחות היצרן לא מומשו

06.05.2010, 10:15 | גיל קליאן

פרופורציה לא מרוצה מהמכשיר להצרת היקפים של אולטרה שייפ- אותו מכשיר שקיבל המלצה חמה באתר של אופרה ווינפרי ששלחה את המניה לזינוק של 63% ביום אחד. כך עולה מהודעת חברת הביומד לבורסה בתל אביב אמש (ד').

אולטרה שייפ דיווחה כי "ביום 28 במרץ 2010 פרופורציה הגישה נגד אולטרה שייפ תביעה כספית בבית משפט השלום בתל-אביב יפו בסכום של כ-560 אלף שקל. פרופורציה טוענת, כי היא רכשה מאולטרה שייפ מכשיר, וכי המכשיר לא התאים למצגי אולטרה שייפ ולהבטחות שניתנו לפרופורציה. פרופורציה תובעת את הסכום ששולם בגין המכשיר וכן, הוצאות ונזקים נוספים אשר לטענתה נגרמו לה. אולטרה שייפ מכחישה את טענות פרופורציה. טרם הוגש כתב הגנה על ידי אולטרה שייפ.

אולטרה שייפ דיווחה עוד כי "הנהלת החברה בדעה, כי סיכויי התביעה קטנים, בעיקר בשל כך שהמכשיר נרכש על-ידי פרופורציה בהתאם להסכם שבו הוקנתה לה זכות ביטול לאחר תקופת ניסיון בת 4 חודשים, בסופה חתמה פרופורציה על מסמך המאשר כי תקופת הניסיון הסתיימה לשביעות רצונה וכי היא מוותרת על הזכות לבטל את הסכם רכישת המכשיר. בהקשר זה יצוין, כי אולטרה שייפ נקטה הליכי הוצאה לפועל נגד פרופורציה בגין ביטול צ'קים שנמסרו לאולטרה שייפ על ידי פרופורציה כתשלום עבור המכשיר. החוב בתיק ההוצאה לפועל עומד על כ-95.5 אלף שקל".

לפני פרסום הכתבה המזכירה את המוצר של החברה כאחת הטכנולוגיות העתידיות המבטיחות בעולם הקוסמטיקה נסחרה מניית החברה במחיר של 4.1 אגורות. הזינוק החד יומי לאחר הכתבה התמתן, אך המניה המשיכה לרכז עניין רק אצל המשקיעים והודעה על אישור גירסה חדשה למכשיר החברה באירופה שלחה אותה שוב לזינוקים.

כיום אין עוד אישור FDA למכשיר החברה. בראיון לאתר "כלכליסט" אמר מנכ"ל החברה כי אינו יודע לחזות מתי תקבל החברה אישור מהרשויות האמריקאיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
כל הטיפולים האסתטיים
לפעמים צריך לנסות, לפעמים יש כשלונות ולפעמים הצלחות. אני יכולה לומר לכם שיצא לי לעשות את הטיפול אצל רופא פלסטיקאי במרכז הארץ, הטיפול היה מוצלח, תאם את הציפיות שלי, ויש לי הרגשה שכאשר הצוות מקצועי, והרופא מקצועי, אז גם ההרגשה הסופית היא טובה.
ליאורה , תל אביב  |  09.05.10
18.
עליה לצורך ירידה /התרסקות לא חשוב יש כאלה שעשו הרבה כסף - כל הכבוד להם
שוב עיסקי אויר כאילו לא ידעו שתהיה חוות דעת טובה של אופרה שלא כל כך בדקה את המכשיר אבל כנראה קנתה מניות ואז אמרה מה שאמרה והן זינקו לשחקים עכשיו היא תמכור אותן או שכבר מכרה ויש לה עוד כמה מיליונים ע'ח עדר המאמינים שלה והמנכ'ל השחצן אסף איל יראה את ההתרסקות בקרוב עם ריבוי התביעות דבר שהיה נמנע עם מעט צניעות
hawk , מרכז  |  07.05.10
17.
חברים בכתבה מצויין"המכשיר נרכש ע"י פרופורציה בהתאם להסכם שבו הוקנתה
לה זכות ביטול לאחר תקופת נסיון בת 4 חודשים.בסופה חתמה פרופורציה על מסמך המאשר כי תקופת הנסיון הסתיימה לשביעות רצונה וכי היא מוותרת על הזכות לבטל את ההסכם לרכישת המכשיר" אם פרופורציה איננה מרוצה מהמכשיר של אולטרא שייפ מדוע: א.חתמה על מסמך המאשר כי תקופת הנסיון הסתיימה לשביעות רצונה ב.וותרה על הזכות לבטל את הסכם רכישת המכשיר אי לכך ברור שאין שום בעיה עם המכשיר 052-8928464
אלישע  |  07.05.10
לכל התגובות