אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוטו דיל: מכוניות איטלקיות וצרפתיות נמכרות מתחת למחירון

אוטו דיל: מכוניות איטלקיות וצרפתיות נמכרות מתחת למחירון

מנכ"ל רשת הטרייד אין, תומר דותן: "גולף נמכרת בכ-3,000 שקלים פחות ממחיר המחירון ופאסאט נמכרת בהנחה של 10,000 שקלים"

09.05.2010, 13:44 | תומר הדר

"מכוניות צרפתיות ואיטלקיות נמכרות כיום מתחת למחיר המחירון". כך אמר היום תומר דותן, מנכ"ל אוטו דיל, רשת הטרייד אין של צ'מפיון מוטורס, פורשה ואלפא רומיאו.

דותן, שדיבר במסיבת עיתונאים שכונסה לרגל פתיחת סניף אוטו דיל החדש בבני ברק, אמר כי מערך הטרייד אין שלו משרת את מכוניות פולקסווגן, לדבריו, "גולף נמכרת בכ-3,000 שקלים פחות ממחיר המחירון ואילו פאסאט נמכרת בכעשרת אלפים שקלים פחות".  כלל זה, לדברי דותן, תקף למכוניות שמחירן נמוך מ-100 אלף שקל.

לעומת הדגמים האירופיים שנמכרים מתחת למחיר המחירון, הדגמים היפאנים מבעלויות פרטיות נמכרים במחיר מחירון מלא. יצוין שמאחר ש"אוטו דיל" מתמחה בעיקר בסחר במכוניות פולקסווגן, אנשי המכירות שלה מתמחי פחות במכירת רכב איטלקי וצרפתי, אולם לדבריו של דותן, כאמור, גם מכוניות פולקסווגן שבהן הרשת מתמחה נמכרות במחיר נמוך ממחיר המחירון. מבין לקוחותיה של אוטו דיל, שרוכשים מכוניות משפחתיות, כ-15% מתעקשים על רכישתה של מכונית שהיתה בבעלות פרטית.

בשוק רכבי היוקרה, על פי נתוניה של אוטו דיל, מתקבלת תמונה שונה: לדברי דותן, "המחירים בפלח שוק רכבי הפרימים אינם ריאליים והמכוניות נסחרות בסכומים נמוכים משמעותית ממחיר המחירון. מכונית יגואר, לדוגמה, נמכרת באוטו דיל בהוזלה של עשרות אחוזים מחיר המחירון. לראיה מציגים אנשי אוטו דיל עסקה למכירתה של מכונית העל אאודי R8 שמחיר המחירון שלה הוא 950 אלף שקלים. המכונית נמכרה לאחרונה לתושב תל אביב תמורת 850 אלף שקלים, הנחה של 100 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות