אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן קטאר שוקלת לפתוח שלוחה של הרודס בשנגחאי צילום: בלומברג

קרן קטאר שוקלת לפתוח שלוחה של הרודס בשנגחאי

"ההיגיון אומר שלא יהיה חכם לפתוח סניפים בפריז, ניו יורק או מדריד, שכן האנשים שם קרובים דיים לסניף הלונדוני", אמר גורם המקורב לקרן

10.05.2010, 23:33 | סוכנויות הידיעות

זרוע ההשקעות של משפחת המלוכה הקטארית שוקלת לפתוח שלוחה של הרודס בשנגחאי, לאחר שרכשה את הכלבו היוקרתי מידי איש העסקים המצרי מוחמד אל־פיאד בשבת - כך דיווח "פייננשל טיימס".

קטאר הולדינג, שרכשה את הרודס ב־1.5 מיליארד ליש"ט, שוקלת לבחור בשנגחאי כיעד הראשון להרחבת המותג מחוץ לגבולות בריטניה. "ההיגיון אומר שלא יהיה חכם לפתוח סניפים בפריז, ניו יורק או מדריד, שכן האנשים שם קרובים דיים לסניף הלונדוני", אמר גורם המקורב לקרן. "התקיימו מגעים משמעותיים לגבי הפתיחה בשנגחאי, אך השאלה היא האם זה יהיה רחוק מספיק ושונה מספיק מלונדון כדי שלא לפגוע במותג".

שחזור ההצלחה של הרודס מחוץ לבריטניה הוא אחד מארבעה נושאים שעלו לדיון בשלושת החודשים שבהם בדקה הקרן הקטארית את אופציית הרכישה, מדווח העיתון. נושאים אחרים שעלו על הפרק היו פתיחת חנות מקוונת ושיפוץ הכלבו כדי להרחיב את שטח המסחר.

אל־פיאד (77), שבבעלותו קבוצת הכדורגל פולהאם ומלון ריץ בפריז, ימשיך לכהן כיו"ר של כבוד במועצת המנהלים של הרודס. עד הרגע האחרון הוא הכחיש את כוונתו למכור את החנות, לאחר שבעבר אמר כי לאחר מותו הוא מעוניין שיציגו שם את גופתו החנוטה. רק לפני שלושה שבועות אמר אל־פיאד: "ניגשים אליי מכווית, מסעודיה, מקטאר, אבל אני אומר להם שזה לא למכירה. לא מדובר כאן במרקס אנד ספנסר או בסיינסברי'ס. זה מקום מיוחד שמעניק הנאה לאנשים. מכה

יש רק אחת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות