אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק אווטאר: גם נערת האמצע של פלייבוי תופיע בתלת מימד צילום: MCT

לא רק אווטאר: גם נערת האמצע של פלייבוי תופיע בתלת מימד

למהדורת יוני של המגזין שתופץ כבר ביום שישי הקרוב בחנויות בארה"ב, יצורפו משקפי תלת מימד באמצעותם יוכלו הקוראים להתבונן בכל מימדיה של נערת האמצע

11.05.2010, 20:20 | סוכנויות הידיעות

קוראי פלייבוי שעד עכשיו רק יכלו לדמיין איך תיראה נערת אמצע אם היא תקפוץ אליהם מהעיתון, יוכלו להמחיש את החוויה באמצעות משקפי תלת מימד חדשים שיצורפו למגזין. מהדורת יוני של המגזין שתגיע לחנויות בארצות הברית כבר ביום שישי הקרוב, תימכר ביחד עם זוג משקפי תלת מימד. הצעצוע שעוזר לילדים לברוח מדרקונים ומחייזרים כחולים באולמות הקולנוע, יעזור למבוגרים להתמקד במה שנראה במבט ראשון כדמותה המטושטשת של שפנפנת השנה ה-51 של המגזין, הופ דרואזיאק.

"מה האנשים הכי ירצו לראות בתלת מימד?" שאל מייסד פלייבוי יו הפנר. "ככל הנראה בחורה עירומה". הפנר אינו מסתיר את רצונו להרוויח מהפופולריות של סרטי תלת מימד כמו אווטאר והדרקון הראשון שלי, ובמקביל מודה שאינו כל כך מבין על מה כל המהומה. "אני לא מהחסידים הגדולים של התלת מימד", הוא אומר. "אני עוזב את החיים האמיתיים כדי ללכת לקולנוע, והדו מימדי מתאים לי".

פלייבוי. עורך המגזין ג פלייבוי. עורך המגזין ג'ימי ג'לינק: "חייבים ליצור אירועים מלהיבים בדוכנים" | צילום: בלומברג פלייבוי. עורך המגזין ג

אם המחשבה על גבר מבוגר המתרווח לו בכורסה עם זוג משקפי תלת מימד לא בדיוק צועקת פלייבוי, צריך להזכיר שרק לפני כמה חודשים דמותה המצוירת של מארג' סימפסון כיכבה על שער המגזין. "באווירה של עולם העיתונים של היום, חייבים ליצור אירועים מלהיבים בדוכנים", מסביר עורך המגזין ג'ימי ג'לינק. "מארג' סימפסון היא דוגמה לכך".

ג'לינק מקווה שנערת האמצע בתלת מימד תזכיר לאנשים שעם כל הכבוד לאינטרנט, אין כמו להחזיק עיתון ביד. "אנשים רוצים דברים שנמשכים והם בעלי משמעות", הוא אומר.

הפנר מספר שכבר בשנות ה-50, כשרק הקים את המגזין, חשב לצרף תמונות בתלת מימד, אך העלות היקרה של הוספת משקפיים לכל עיתון גדעה את היוזמה. הפעם רשת HBO באה לעזרה. המשקפיים נושאים את שם סדרת הערפדים "דם אמיתי" כחלק מקידום העונה החדשה שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות