אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דור אלון תמתג מחדש את בתי הקפה

דור אלון תמתג מחדש את בתי הקפה

חברת הדלק תשקיע 20 מיליון שקל בעיצוב מחדש של רשת בתי הקפה, הנמצאים בבעלות משותפת שלה ושל יבואן הקפה סגאפרדו

12.05.2010, 09:25 | מיכל תוסייה כהן

חברת הדלק דור אלון ממתגת מחדש את רשת בתי הקפה שבבעלותה, הפועלת לצד חנויות הנוחות אלונית. שמה של הרשת, שכוללת כיום 18 סניפים ופועלת מאז 2002 תחת השם סגאפרדו, יוחלף בשם Si espresso. במהלך יושקעו 20 מיליון שקל, והוא יכלול עיצוב מחדש של הסניפים מבפנים ומבחוץ, תפריט חדש ואפשרות להזמנת מוצרים בשירות עצמי. מהלך המיתוג מחדש ייערך בכל סניפי הרשת ויסתיים בשנת 2012.

סניפי הדגל כבר השנה

דור אלון תפעול, שבבעלות דור אלון אנרגיה, מחזיקה ב־50% מרשת בתי הקפה, ושאר הבעלות נמצאת בידי יבואן קפה סגאפרדו בישראל, גבי גלשטיין.

לדברי מנכ"ל דור אלון תפעול, עודד בלום, המיתוג מחדש של רשת בתי הקפה ייערך בשלושה שלבים: תחילה יבוצע שיפוץ חיצוני כדי ליצור מראה אחיד לכל הסניפים, ובשלב השני, שיסתיים בסוף השנה, ישופצו ארבעת סניפי הדגל של רשת בתי הקפה על כביש 6, בהשקעה של 10 מיליון שקל. בשנה הבאה יחל מהלך השיפוץ והעיצוב מחדש של שאר 14 סניפי הרשת, בהשקעה של כ־10 מיליון שקל נוספים.

משדרגים את הקפה

לדברי בלום, המהלך משקף את האסטרטגיה של של דור אלון להפוך את תחנת הדלק למקום אטרקטיבי לעצירה ולהתרעננות. "לפני 15 שנה אף אחד לא רצה לעצור בתחנת דלק. היום התפיסה היא אחרת, וכל תחום בתי הקפה בתחנות הדלק רק מתפתח ותופס תאוצה. אני מאמין שרשת בתי הקפה עוד תגדל: אנחנו כל הזמן מחפשים עוד תחנות דלק שתנועת הלקוחות בהם גבוהה מספיק כדי לפתוח שם סניפים".

במקביל, רשת חנויות הנוחות אלונית שדרגה בחודשים האחרונים את מכונות הקפה בחנויות שלה, במהלך שנעשה בשיתוף יבואן הקפה של סגאפרדו. במהלך, שנועד לשפר את איכות הקפה שמוגש ברשת חנויות הנוחות, הושקעו 3 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות