אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחזקות השקל סייעה לחברת המזון ויליפוד לשפר את הרווחיות צילום: עמית שעל

התחזקות השקל סייעה לחברת המזון ויליפוד לשפר את הרווחיות

ויליפוד סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של כ-95 מיליון שקל, עלייה של 16%. החברה תשקול לקבל על עצמה מדיניות קבועה של חלוקת דיבידנד

16.05.2010, 13:11 | גיל קליאן

חברת המזון ויליפודפירסמה היום (א') את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2010, שהראו כי התחזקות השקל מול הדולר והתמקדות החברה במוצרים רווחיים יותר הביאה לשיפור ברווחיות החברה.

ויליפוד סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של כ-95 מיליון שקל, עלייה של 16% לעומת הרבעון המקביל. שיעור הרווח הגולמי של החברה צמח ל-30% ברבעון הראשון לעומת 25% ברבעון המקביל. עם זאת, ברבעון השלישי והרביעי של 2009 רשמה החברה שיעור רווח גולמי גבוה יותר של יותר מ-30%.

העלייה בהכנסות השתקפה גם ברווח התפעולי שעמד על כ-10.5 מיליון שקל, עלייה של כ-23%. הרווח הנקי מיוחס לבעלי המניות של החברה עמד ברבעון הראשון על כ-7.5 מיליון שקל, זינוק של כ-49%.

צבי ויליגר, מנכ"ל ויליפוד השקעות, ציין בהודעת החברה כי התוצאות הכספיות של הרבעון הראשון של שנת 2010 הינם המשך של התוצאות המצוינות שהציגה החברה בשנת 2009 – ומהוות רבעון חמישי ברציפות של צמיחה והתרחבות החברה, לאחר המשבר הגלובלי שחל בסוף שנת 2008.

ויליגר מציין עוד כי במהלך הרבעון הראשון של 2010 יצאה ויליפוד בקמפיין טלוויזיוני לשם הרחבת המודעות למותג "ויליפוד", קמפיין שכל עלותו נרשמה בהוצאות הרבעון הראשון, אך ההשפעות החיוביות, לדברי ויליגר, תימשך עוד זמן.

ויליגר אמר כי הוא אופטימי לגבי התוצאות של המשך שנת 2010 וכי החברה מבצעת את הצעדים הנדרשים לשם שיפור התוצאות תוך המשך התמקדות במיקסום הרווחיות. דירקטוריון ויליפוד החליט על חלוקת דיבידנד של 2 מיליון שקל בעקבות תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2010 וכן בוחן קביעת מדיניות קבועה של חלוקת דיבידנד בתום כל רבעון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות