אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרס-סנס נמכרה תמורת 6.5 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

פרס-סנס נמכרה תמורת 6.5 מיליון דולר

החברה נמכרה ל-Bitstream כחודשיים לאחר שנכנסה להליך של כינוס נכסים, בעקבות קשיים תזרימיים

17.05.2010, 17:23 | אסף גלעד

חודשיים לאחר שנכנסה להליכי פירוק, נמכרה היום (ב') חברת פרס-סנס הישראלית תמורת 6.5 מיליון דולר לחברת Bitstream, חברה המתמחה בטכנולוגיות תוכנה לתחום הדפוס הדיגיטלי. מרבית סכום הרכישה, 5 מיליון דולר, יוזרמו לכיסוי החוב כלפי פלנוס, ואילו השאר יחולק בין העובדים לבין המדען הראשי.

פרס-סנס (Press Sense) נכנסה להליך של כינוס נכסים, לאחר שנקלעה לקשיים תזרימיים, בעקבות חוסר נכונותן של הקרנות אוורגרין, ורטקס וארגונאוט להמשיך ולתמוך בה. בחודש מרץ מינה בית המשפט המחוזי בתל אביב, לבקשת קרן פלנוס, הנושה העיקרי של החברה, את עו"ד פז רימר כמנהל מיוחד, שהכריז כבר אז כי ברצונו להביא את החברה למכירה לאחת מענקיות הדפוס.

המכירה ל-Bitstream נעשתה בסיוע של לקוחותיה של פרס-סנס, ענקיות דפוס כגון אינדיגו (HP הישראלית) וזירוקס. הרוכשת תשמר פעילות של פיתוח, מכירות ותמיכה במרכז הפיתוח של פרס-סנס בתל-אביב. בעתיד יהפוך המרכז גם למרכז תמיכה ושירות לכל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

פרס-סנס פיתחה תוכנה ארגונית המסייעת לחברות דפוס מסחריות לנהל ולייעל את כל המערך העסקי שלהן, ושרשרת הערך החל מהעבודה מול הלקוח, דרך תמחור והפקה ועד לניהול המלאי. היא הוקמה בשנת 2001 על ידי אמיר קרבי. החברה הוקמה כספין-אוף של חברת פרואימג', חברת תוכנה ישראלית למערכות הפקה של עיתונות. מנכ"ל החברה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות