אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": אורי יוגב בדרך לכהן כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל צילום: סבסטיאן שיינר

בלעדי ל"כלכליסט": אורי יוגב בדרך לכהן כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל

הממונה לשעבר על התקציבים באוצר קיבל בקשה להתמנות כחבר דירקטוריון ברכבת ישראל. יוגב יוכל להתמודד על תפקיד היו"ר במקומו של יעקב אפרתי

20.05.2010, 12:04 | ליאור גוטמן

אורי יוגב, המכהן כיו"ר הוועדה המייעצת למועצה הכלכלית הלאומית וכיהן בעבר הממונה על אגף התקציבים, אמור להחליף את יעקב אפרתי כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל, כך נודע ל"כלכליסט". יוגב קיבל בקשה בימים האחרונים להתמנות כחבר דירקטוריון ברכבת ישראל, מהלך שיושלם בתקופה הקרובה.

עם מינויו לדירקטוריון הרכבת יוכל יוגב להתמודד על תפקיד יו"ר דירקטוריון הרכבת ולהיכנס לנעליו של יעקב אפרתי. אפרתי השעה עצמו לתקופה של 30 יום לאור מעורבותו לכאורה בפרשות הולילנד וקרקעות המלח. יצוין שאפרתי משמש כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל ושימש גם כיו"ר ועדת האיתור למציאת מנכ"ל חדש.

ביום שני האחרון התפוצצה ישיבת ועדת האיתור למציאת מנכ"ל חדש לאור דירוג תמוה שהעניקו שני נציגי משרד התחבורה למצגת של אורן מוסט, אחד המתמודדים על התפקיד, מהלך שגרם לרשות החברות הממשלתיות להפסיק את ההליך ולהעביר את החומרים לעיון המחלקה המשפטית. יוגב צפוי להקנות יציבות למערכת ולהנהלת הרכבת ולנצל את ניסיונו בתחום לרבות התכנון והעלאת הרעיון של תוכנית נתיבי ישראל, שתרשת את המדינה ברכבות וכבישים בעשור הקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות