אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית קראפט: "אני בטוחה שבאפט ישלח לי מכתב ברכה על רכישת קדבורי" צילום: בלומברג

מנכ"לית קראפט: "אני בטוחה שבאפט ישלח לי מכתב ברכה על רכישת קדבורי"

איריין רוזנפלד אינה מודאגת מכך שבאפט הפחית משמעותית את אחזקותיו בחברה במהלך הרבעון הראשון. "אני יכולה לומר לבאפט ולשאר בעלי המניות שלנו, כי נמשיך לעקוף בחודשים הבאים את היעדים שהצבנו לעצמנו", אמרה

22.05.2010, 14:13 | סוכנויות הידיעות

מנכ"לית חברת קראפט, איריין רוזנפלד, לא מודאגת במיוחד מכך שחברת ההשקעות של וורן באפט, ברקשייר האת'ווי, הפחיתה את אחזקתה בענקית המזון ב-23% במהלך הרבעון הראשון של השנה.

באפט לא חסך את ביקורתו ממאמציה של קראפט לרכוש את קדבורי, אולם איש בברקשייר לא ציין אם מכירת המניות קשורה באופן ישיר להתנגדותו של באפט לעסקה שנחתמה בינואר האחרון. ברקשייר מכרה מניות במספר חברות בשלושת החודשים הראשונים של השנה, ככל הנראה כדי לעזור לממן את רכישת חברת הרכבות ברלינגטון נורת'רן תמורת 26 מיליארד דולר.

בתגובה להערתו של באפט כי הוא מתכוון לחכות חמש שנים לפני שישלח מכתב ברכה או תנחומים לקראפט על הרכישה, אמרה רוזנפלד: "אמרתי לו שאני בטוחה למדי שהוא ישלח לי מכתב ברכה, והוא יעשה זאת הרבה לפני שחמש השנים יעברו."

לדברי רוזנפלד המיזוג של שתי החברות הולך היטב. "אני יכולה לומר לבאפט ולשאר בעלי המניות שלנו, כי נמשיך לעקוף בחודשים הבאים את היעדים שהצבנו לעצמנו. התוצאות ידברו בעד עצמן."

ברקשייר נותרה בעלת המניות הגדולה ביותר של קראפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות