אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": סיגמא רכש את פעילות בית ההשקעות בונוס בכ־2 מיליון שקל צילום: צבי אוסובסקי

בלעדי ל"כלכליסט": סיגמא רכש את פעילות בית ההשקעות בונוס בכ־2 מיליון שקל

מנכ"ל סיגמא אורי גלאי: "נמשיך לבחון רכישה של בתי השקעות נוספים". הפעילות כוללת 100 תיקי השקעות בהיקף כולל של כ־100 מיליון שקל

25.05.2010, 11:30 | סיון איזסקו

בית ההשקעות סיגמא, שבבעלות פרופ' דן גלאי ועזרא עטר, השלים בשבוע שעבר את רכישת הפעילות של בית ההשקעות בונוס שבבעלות שלמה מצליח. הפעילות כוללת 100 תיקי השקעות בהיקף כולל של כ־100 מיליון שקל.

מסיגמא נמסר כי היקף העסקה נאמד ב־2.5-1.5 מיליון שקל, והוא משקף מכפיל של 2.5-2 על הרווח הנקי של הפעילות הנרכשת. המימון לרכישה יתקבל מהזרמת בעלים, הלוואות ותזרים שיתקבל מהנכסים הנרכשים.

לאחר הרכישה של פעילות בונוס מגיע סך הנכסים שמנהל סיגמא ל־1.1 מיליארד שקל.

במסגרת הרכישה יצטרף מצליח לצוות הניהולי של סיגמא. בחודש פברואר האחרון רכש סיגמא את פעילות ניהול התיקים של חברת ספירה, וגם אז השתלבו אבי יוסף וד"ר רון ברגר, מבעלי ספירה, בחברה הרוכשת.

מנכ"ל סיגמא אורי גלאי אמר ל"כלכליסט" כי "כשנכנסתי לתפקיד, הצבנו לעצמנו מטרה להפוך את סיגמא לבוטיק השקעות המשלב ידע אקדמי לצד ניסיון מעשי. ההצטרפות של שלמה מצליח לצוות הניהול שלנו, ומיזוג הפעילות שלו לתוך הפעילות שלנו, תורמים רבות להשגת מטרותינו".

גלאי הוסיף כי "במקביל לצמיחה המרשימה בהיקף נכסינו, אנחנו ממשיכים לבחון רכישה של בתי השקעות ופעילויות נוספים כדי להרחיב את תחומי ניהול התיקים וניהול הקרנות".

מטעם סיגמא הובילו את העסקה עורכי הדין דן אלון ושחר רונן ממשרד מ. פירון, ומטעם בונוס הוביל אותה עו"ד יגאל שפירא מחברת יגאל שפירא עורכי דין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות