אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דני ברק, מנכ"ל לידר שוקי הון, יובא היום למנוחות ב-18:00 במושב חגור

דני ברק, מנכ"ל לידר שוקי הון, יובא היום למנוחות ב-18:00 במושב חגור

ברק, בן 48 במותו, שם קץ לחייו בסוף השבוע. יו"ר לידר שוקי הון, יאיר פודים: "הליכתו היא אובדן כבד לשוק ההון"

06.06.2010, 06:51 | גולן חזני

הלוויתו של דני ברק מנכ"ל לידר שוקי הון תיערך היום (א') ב-18:00 במושב חגור. ברק שם קץ לחייו ביום ו' בקפיצה ממגדל משרדים בתל אביב. סיבת ההתאבדות אינה ידועה. מותו של ברק, בן 48, התקבל בתדהמה בקהילה העסקית בישראל. ברק היה נשוי ואב לארבעה ילדים. "הוא היה הרוח החיה מאחורי החברה וביחד איתו הפכה לידר לאחד מגופי החיתום המובילים בשוק", אמרו חבריו בשוק ההון. רק בשבועות האחרונים עסקו בלידר באינטנסיביות רבה בהנפקת עזריאלי.

עמית ורדי, המשנה למנכ"ל לידר שוקי הון, מסר כי "אנו מבכים מרה את מותו של חבר ושותף לדרך. דני היה חבר ואיש משפחה חם, לצד היותו איש מקצוע מהשורה הראשונה. יכולותיו המקצועיות לצד מנהיגותו הן אלה שהובילו את לידר שוקי הון להיות מהחברות המובילות בשוק ההון הישראלי. הוא היה לכל אחד מאיתנו מנהיג, איש שמח ואופטימי , חבר ורע. דני יחסר לנו מאוד".

יאיר פודים, יו"ר לידר שוקי הון: "אני מבכה מרה על לכתו של חבר ושותף. דני הצטרף אלינו בשנת 2000, ויחד הקמנו את לידר שוקי הון. יכולותיו המקצועיות תרמו לביסוס מעמדה של לידר שוקי הון כגורם מוביל בשוק ההון הישראלי. הליכתו היא אובדן כבד לא רק לקבוצה שלנו, אלא לכל שוק ההון הישראלי".

נחשב לבעל ניסיון רב בניהול הנפקות

 

ברק שימש כמנכ"ל לידר ושות' מאז 2001. הוא נחשב לבעל ניסיון רב בניהול הנפקות, הובלת הנפקות פרטיות, פעילות ברוקראג' והפצת חבילות ניירות ערך למשקיעים מוסדיים. טרם הצטרפותו לקבוצת לידר שימש ברק בתפקידי ניהול שונים בשוק ההון במשך כ-16 שנים, בין השאר כמנהל המחלקה הכלכלית בפסגות קרנות נאמנות וכסמנכ"ל אופק ניירות ערך.

לידר שוקי הון הוא בית השקעות המתמחה בחיתום, והוא ממובילי ההנפקות של חברות ציבוריות גדולות במשק ומספק שירותי ברוקראז' לגופים מוסדיים. נוסף על כך לידר שוקי הון מחזיק בבית ההשקעות המוצלח ילין לפידות. את הרבעון הראשון של 2010 סגר לידר שוקי הון עם רווח נקי של 5.5 מיליון שקל לעומת רווח נקי של 8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הצמיחה בהיקפי הפעילות (סך הכנסות) לעומת הרבעון המקביל עמדה על 4%, וההכנסות הסתכמו ב־26.5 מיליון שקל. 

ברק ניסה להשתלט יחד עם משקיעים נוספים על החברה־האם לידר השקעות, שנמצאה במצוקה פיננסית לאחר שלא עמדה בתשלומי האג"ח, וטען כי מדובר במהלך טבעי למי שאחראי לייסוד בית ההשקעות, הנכס המרכזי של לידר השקעות. מהלך זה לא הבשיל, ולידר השקעות נמכרה לאיש העסקים האיטלקי, דן דוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
דני שהכרתי מבית ספר יסודי
דני ברק (ורקר) ז"ל למד איתי בבית ספר יסודי באותה כיתה הוא היה בחור צנוע רגיש מאוד והיה ברור שהוא יצליח בגדול. למדתי באיחור על הנסיבות הטראגיות שהביאו למותו. לדני שהיה בחור מקסים צנוע ואהוב על הבריות היתה נפש מאוד רגישה מקטנות כנראה שלא יכל לשאת בנטל או במערבולת שאליה נכנס. חבל מאוד הוא היה בחור מקסים שכולם אהבו.יהי זכרו ברוך
אורית , צפון  |  09.05.15
13.
פשוט חבל
דני היקר, הכרת אותך לפני שנים רבות כשעבדת באופק. תמיד היית איש שיחה מעניין ואדם אכפתי מעבר לתחומי העבודה השוטפים. ביקרתי אצלך גם כשעברת להיות מנכ"ל לידר שוקי הון וגם אז השתן לא עלה לך לראש ונשארת כפי שאתה. תמיד חיבבתי אותך והערכתי אותך מאוד. כמו כל שוק ההון הידיעה נפלה עלי כרעם ביום בהיר. אני בטוח שתהיה נצור בלבות רבים מאיתנו לעד. איבדנו אדם יקר ומתחשב ולצערי לא יצא לי להיות איתך בקשר בשנים האחרונות ואני מאוד מצר על כך. תנחומיי לטלי ולילדים ולמשפחת ורקר.
דרור  |  05.06.10
לכל התגובות