אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HP מציגה מדפסות המיועדות לסמארטפונים ולשירותי ענן

HP מציגה מדפסות המיועדות לסמארטפונים ולשירותי ענן

יצרנית המחשבים המובילה מוציאה קו חדש של מדפסות שיאפשרו להדפיס מסמכים ללא חיבור למחשב - הוראת ההדפסה מועברת ישירות מהרשת

08.06.2010, 10:44 | יוסי גורביץ
יצרנית המחשבים והמדפסות המובילה HP הודיעה על קו חדש של מדפסות שיאפשרו להדפיס מסמכים ותמונות ללא כל שימוש במחשב. המדפסות בנויות כך שהן מסוגלות לקבל הוראות הדפסה ישירות מהרשת - באמצעות שליחת הקובץ להדפסה במייל או באמצעות הוראת הדפסה משרת ענן.

המדפסות יהיו מצוידות בצג מגע ויהיו להן כתובות מייל ייחודיות משלהן, ובין השאר אומרים ב-HP כי משתמשי סמארטפונים יוכלו לכתוב מסמך או לצלם תמונה, לשלוח אותם – ולמצוא אותם ממתינים להם בשובם למשרד או לביתם. כמו כן מקווים ב-HP כי המדפסות ישמשו גם במקומות ציבוריים, כגון בתי מלון או נמלי תעופה, כדי שמשתמשים יוכלו להדפיס את המסמכים החשובים להם באמצעות שליחתם מסמארטפונים או מהתקנים ניידים אחרים.

ב-HP אמרו עוד כי במהלך החודש הקרוב הם יצרו שירות הדפסה מקוון, שאליו יוכלו משתמשים פרטיים וחברות להעלות תוכן להדפסה, כגון כרטיסי ברכה או חוברות מצוירות, שמשתמשים אחרים יוכלו להוריד ולהדפיס תמורת תשלום. פרטי התשלום של השירות, המכונה בינתיים ePrint Center, לא פורטו.

מחירן של המדפסות ינוע בין 99 דולר לדגם הפשוט ביותר ועד 299 דולר. הדגם הבסיסי שמאפשר חיבור WiFi יעלה 199 דולר. הן תהיינה זמינות ללקוחות פרטיים מהחודש הקרוב וב-HP מתכננים להציע עסקאות לעסקים קטנים בסתיו הקרוב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות