אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זינוק במחירים: 1.8 דונם בגוש הגדול נמכרו ב-41 מיליון שקל

זינוק במחירים: 1.8 דונם בגוש הגדול נמכרו ב-41 מיליון שקל

אקרו נדל"ן רכשה את השטח ותקים בו בניין מגורים בן 31 יחידות דיור. העסקה משקפת שווי קרקע ליחידת דיור של 1.32 מיליון שקל

09.06.2010, 08:41 | שי פאוזנר

המחירים בשוק הקרקעות לדיור בתל אביב ממשיכים לזנק. בימים האחרונים סוכמה עסקה לרכישת מגרש בגוש הגדול שבצפון תל אביב, על ידי קבוצת רכישה שמארגנת חברת אקרו נדל"ן שבבעלות צחי ארבוב ואילן קפון.

במסגרת העסקה תשלם הקבוצה 41 מיליון שקל עבור שטח של כ־1.8 דונם, ועליו תקים בניין מגורים בן 31 יחידות דיור. מדובר במחיר המשקף עלות קרקע ליחידת דיור של 1.32 מיליון שקל. זאת, לעומת מחיר של 968 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור במגרש סמוך שאותו שילמה בתחילת השנה קבוצת רכישה, שהובילה חברת מגדלים שבבעלות חני הורביץ וקרן בן דוד, זינוק של יותר מ־36%.

על המגרש שנמכר לקבוצה שארגנה מגדלים יקום פרויקט CK Tower בן 11 קומות ו־31 דירות המשקיף אל הים. על פי התוכניות הקיימות, הדירות שייבנו במגרש שנמכר לקבוצה שמובילה אקרו נדל"ן, לא ייהנו מנוף לים. החברות אקרו נדל"ן ומגדלים סירבו להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אם זה שקוף עגול ומתפוצץ תיק תק קוראים לזה בועה
ושלא ישכנעו אחרת ... אני לא חושב שכלכליסט יפרסמו את זה אבל בכל זאת .. מאחר ותגובות אחרות שלי צונזרו אבל הגיע הזמן שגם התקשורת תיקח חלק במאבק החברתי הזה תפסיקו להראות בכל כתבה שניה נדל"ן שנמכר במחירי שיא .. זה רק מעודד את המשך העליה והפאניקה רוצים להיות הוגנים ? תראו על כל עיסקה כזו עיסקה אחרת של מכירה במחירים ריאלים והגיוניים שאנשים יראו שאפשר גם אחרת ֿ אחרת אתם פשוט חלק מזה
10.06.10
לכל התגובות