אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במגזין טיים ניסו את המכשיר של אולטרה שייפ ודיווחו על תוצאות מפתיעות צילום: גיל נחושתן

במגזין טיים ניסו את המכשיר של אולטרה שייפ ודיווחו על תוצאות מפתיעות

מניית החברה מזנקת ב-22% אחרי כתבה במגזין היוקרתי - למרות שלמכשיר הצרת ההיקפים אין עדיין אישור שיווק מה-FDA האמריקאי

09.06.2010, 12:03 | גיל קליאן

כתב של מגזין טיים היוקרתי ניסה את מכשיר הצרת ההיקפים של חברת אולטרה שייפודיווח על תוצאות מפתיעות - כך פורסם בכתבה במגזין אתמול. כתב המגזין דיווח כי הרגיש הרזייה מסויימת אחרי טיפול אחד בלבד. בכך ממשיכה החברה למשוך תשומת לב מכלי תקשורת ברחבי העולם - למרות שהמכשיר שלה עדיין לא אושר לשיווק בארה"ב.

לכתבה שפורסמה בטיים לחצו כאן

תשומת הלב העולמית לא חמקה מעיני המשקיעים בבורסה של תל אביב - המזניקים כעת את המניה. כנראה המשקיעים זוכרים כי כתבה אחת במגזין של אופרה ווינפרי הצליחה להזניק את המניה ב-63% ביום אחד - גם אם העליות לא החזיקו לאורך זמן.

בכתבה במגזין טיים סוקרים את החברה ומראיינים את אנשיה - אך מביעים הסתייגות מסויימת מהטכנולוגיה שאינה מצליחה להשיג תוצאות כמו ניתוח לשאיבת שומן. כך או כך, קוראי המגזין בארה"ב אינם יכולים להתנסות במכשיר בעצמם, מאחר שהחברה נמצאת היום בהליכי אישור מול ה-FDA האמריקאי. השבוע אישר ה-FDA לחברה להגיש את בקשת האישור במסלול מקוצר, ובחברה דיווחו כי יעשו כן "בהקדם האפשרי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מהיכרות עם הטכנולוגיה אני יכול לומר שלא ברור מה קורה לשומן שנשפך מהתאים ...
יתכן והוא מצטבר בדפנות כלי הדם ועלול לגרום לחסימה ומחלות לב וכלי דם. היעילות גם לא ברורה. ולמי שחושב שזה הרזית קסמים חי בסרט. השומן לא נעלם אלא "עובר דירה" באופן זמני ובעתיד הוא יחזור למקומו.
המציאותי  |  11.06.10
9.
גם אם תשבו כל היום באונה ותאבדו נוזלים תוכלו לאבד היקפים.....
הבעיה שבכל השיטות האלה ההיקפים חוזרים כיוון שלא משנים את התזונה. במילים אחרות, אין תשובה לשינוי הרגלי החיים והורדת כמויות האוכל..... דוגמניות שאוכלות מים...ועוד מים....ולפעמים חסה, לא צריכות מכשירים להצרת היקפים....
גד  |  10.06.10
8.
התחייבות לתוצאה
מה לא בסדר ? החברה מתחייבת לתוצאה או להחזר כספי מלא ראוי שכך יתנהגו כל הפועלים בענף האסתטיקה אם אין תוצאה - להחזיר כסף כך אולי סוף סוף תיגמרנה כל ההונאות של שיטות הרדיו המגנטים והעפיפונים כל הכבוד לחברה שימותו הקנאים מחזירים כספים אם לא מצליחים
נחמיה , תא  |  09.06.10
6.
5 צודק אבל חוץ מזה המכשיר נראה לי יהיה טוב במקום ניתוח
זה התרחיש האופטימי. זה לא יהפוך אנשים לרזים כמובן. לפי מה שקראתי באתר שלהם זה ממוטט את הקרום של תאי השומן - הם אומרים שאין כמעט תופעות לוואי ,אולי. בפועל אם המכשיר יצליח ישתמשו בו במקום ניתוח לשומנים "עקשנים" - שומנים שאי אפשר להוריד בספורט ובהרזייה. לסיכום המכשיר לא בריא אבל בכל מקרה הרבה יותר בריא מניתוח ואם זה יחסוך את הניתוח והצלקות שלו אז יש כאן משהו גדול.
אלדד  |  09.06.10
לכל התגובות