אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכירי החברות במדד תל אביב 25 בדרך לכבוש את טוקיו

בכירי החברות במדד תל אביב 25 בדרך לכבוש את טוקיו

בכנס של סיטיגרופ יופיעו מנכ"ל קבוצת דלק אסי ברטפלד, מספר 2 בלאומי זאב נהרי ובכירים אחרים בפני 80 נציגי מוסדיים יפנים

17.06.2010, 08:58 | עומרי כהן

לראשונה מאז המעבר של מדינת ישראל למעמד של שוק מפותח בחודש שעבר, מארגן הסניף הישראלי של סיטיגרופכנס בחו"ל למנהלי החברות הישראליות. אלא שבניגוד לעבר, כאשר כנסים אלו אורגנו בעיקר בלונדון ובניו יורק, הפעם יופיעו הבכירים הישראלים בפני מנהלי השקעות של גופים מוסדיים בטוקיו שביפן.

המשלחת הישראלית תכלול מנהלים בכירים בחברות הנכללות במדד ת"א־25, ובהם מנכ"ל קבוצת דלק אסי ברטפלד, סמנכ"ל הכספים של בזקאלי גלמן, סמנכ"ל הכספים של אלביט מערכות יוסף גספר, סמנכ"ל הכספים של בנק לאומי זאב נהרי וסמנכ"ל הכספים של בנק הפועלים רן עוז. הבכירים הישראלים יעבירו מצגות על החברות שאותן הם מייצגים ויערכו סבבי פגישות אישיים עם מנהלי השקעות ביפן.

את הכנס, שיתקיים בתחילת חודש יולי, מובילים גיל פלג, ראש תחום מסחר במניות בסיטיגרופ ישראל והאנליסט מייקל קלאר. גם שגריר ישראל בטוקיו, ניסים בן שטרית, יופיע באירוע, ומנכ"לית הבורסה, אסתר לבנון, תנאם בפני המשקיעים באמצעות שיחת ועידה בווידיאו. עד כה אישרו את השתתפותם לא פחות מ־80 מנהלי השקעות של קרנות פנסיה, חברות ביטוח וגופים מוסדיים - מה שמלמד על העניין הרב שמעורר הכנס הישראלי בטוקיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות