אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות המעבר להפסד ברבעון - בעלי השליטה בבוני תיכון מבקשים העלאות שכר צילום: עטא עיווסאת

למרות המעבר להפסד ברבעון - בעלי השליטה בבוני תיכון מבקשים העלאות שכר

דירקטוריון החברה אישר שינויים בתנאי שכרם של היו"ר אברהם פרץ, המנכ"ל עמרם פרץ, וכן בתנאי שכרם של בנימין פרץ, ניסים פרץ ואילנה פרץ

17.06.2010, 10:27 | גיל קליאן

המעבר של חברת הבנייה בוני תיכוןלהפסד מיוחס לבעלי המניות ברבעון הראשון לא מפריעה לבעלת השליטה בחברה, משפחת פרץ, לאשר לעצמה שורה של תוספות שכר לה ולקרובי משפחתה. שורת ההטבות אושרה בדירקטוריון ובוועדת הביקורת של החברה - וכעת ממתינה לאישור בעלי המניות.

אברהם פרץ, מבעלי השליטה בחברה, המכהן כיו"ר הדירקטוריון יקבל העלאת שכר ל-80 אלף שקל בחודש, שישולמו לחברת ניהול שבשליטתו. כמו כן החברה תעמיד לרשותו רכב מדרגה 7.

עמרם פרץ, מבעלי השליטה בחברה, המכהן כדירקטור ומנכ"ל יחדל להיות מועסק על ידי החברה ויקבל את שכרו לחברה שבבעלותו. בוני תיכון תשלם לו 120 אלף שקל בחודש, ותעמיד לו רכב מדרגה 7.

בנימין פרץ, קרוב של בעלי השליטה בחברה, המכהן כדירקטור ומנכ"ל בוני התיכון פרויקטים, חברה בת של החברה יפסיק גם הוא להיות מועסק ישירות על ידי החברה וימשוך את שכרו לחברה בבעלותו. בינימין פרץ יקבל מהחברה 95 אלף שקל בחודש ורכב מדרגה 7.

ניסים פרץ, קרוב של בעלי השליטה בחברה, המכהן כדירקטור ומנהל אחזקה ראשי, לוגיסטיקה וציוד - יקבל העלאה לשכר של 67 אלף שקל בחודש, במקביל לרכב מדרגה 7.

אילנה פרץ, קרובה של בעלי השליטה בחברה, המועסקת במחלקה המשכנת של החברה - תקבל העלאה לשכר של 11,800 שקל בחודש.

בוני תיכון סיימה את הרבעון הראשון עם הפסד מיוחס לבעלי המניות של כ-3.5 מיליון שקל. זאת, לעומת רווח נקי המיוחס לבעלי המניות של כ-8.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. הכנסות החברה צנחו ברבעון הראשון של 2010 ל-2.1 מיליון שקל לעומת הכנסות של 12.1 מיליון שקל ברבעון המקביל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות