אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשבונות טוויטר ישראליים נפרצו על ידי האקרים טורקים

חשבונות טוויטר ישראליים נפרצו על ידי האקרים טורקים

האקרים טורקים הצליחו לחדור לחשבונות טוויטר של כמה ישראלים, לשנות את הסיסמה ולפרסם הודעה בנוסח "Hacked By Turkish Hackers"

21.06.2010, 15:18 | עומר כביר

מתקפת ההאקרים הטורקים נגד הישראלים מגיעה לטוויטר: בשעות הצהריים גילה כמה ישראלים, שמספרם אינו ידוע, שהאקרים הצליחו לחדור לחשבון הטוויטר שלהם, לשנות את הסיסמה ולפרסם ציוץ המכריז: "Hacked By Turkish Hackers !!!".

"פתאום ראיתי שיש ציוץ שלא אני אחראית לו, שאומר שהחשבון נחטף על ידי האקרים טורקים", מספרת עינת, משתמשת טוויטר. "גם הסיסמה שונתה אז יצאתי מהחשבון, ביצעתי את ההליך שמבצע מי ששכח סיסמה, שמתי סיסמה חזקה יותר וגם שיניתי סיסמה במקומות אחרים שמועדים לפריצה, כמו פייסבוק. במקביל ראיתי שנפרצו חשבונות של עוד חמישה אנשים לפחות שאני עוקבת אחריהם, וסימסתי להם מיד שייכנסו וישנו את הסיסמה".

   

חשבון טוויטר ישראלי שנפרץ, צילום מסך: twitter.com חשבון טוויטר ישראלי שנפרץ | צילום מסך: twitter.com חשבון טוויטר ישראלי שנפרץ, צילום מסך: twitter.com

בשבועות האחרונים, מאז התקרית על הספינה הטורקית מרמרה, נמצאים אתרים ישראליים רבים תחת מתקפה מתמשכת מצד האקרים פרו-פלסטיניים. בין השאר נפרצו אתרים בולטים כמו אלו של קוקה-קולה ישראל ומיקרוסופט ישראל, וכן נפרצו כמה חשבונות פייסבוק של משתמשים ישראלים.

"ההאקרים הטורקים ממשיכים לסרוק את הרשת ולאתר פרצות וסיסמאות שיאפשרו להם לפרוץ לחשבונות אימייל ולרשתות חברתיות", אומר רועי שרייבר, מנהל המחלקה הטכנית בחברת אבטחת המידע מגלן. "היקף הפעילות אומנם פחת משמעותית מזה שראינו בימים הראשונים לאחר המשט, אבל עדיין מתבצעת פעילות עוינת. לפי המידע שאספנו, עד כה נפרצו יותר מ-1,000 חשבונות אימייל וכ-400 חשבונות פייסבוק של ישראלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות