אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה שמתאים לקבוצות, מתאים למהמרים: תיקו בין מקסיקו לאורוגוואי צילום: איי אף פי

מה שמתאים לקבוצות, מתאים למהמרים: תיקו בין מקסיקו לאורוגוואי

המשחק הערב ב-17:00 בין אורוגוואי למקסיקו יסתיים בתוצאת תיקו. כך לפחות מעריכות סוכנויות ההימורים הבינלאומיות

22.06.2010, 13:27 | רונן וודלינגר

המשחק הערב (ג') ב-17:00 בין אורוגוואי למקסיקו יסתיים בתוצאת תיקו. כך לפחות מעריכות סוכנויות ההימורים הבינלאומיות על פי כמות הכסף שהונח על תוצאה זו.

העובדה שתיקו הערב בין שתי הקבוצות הלטינו אמריקאיות יבטיח לשתיהן את המקום בשמינית הגמר, בלי קשר לתוצאה במשחק המקביל בין צרפת לדרום אפריקה, גררה הימורי ענק על התוצאה הזו. "אף אחד לא טוען שהן סגרו מראש על התוצאה הזו, אבל כשלשתי הקבוצות נוח עם תוצאה מסויימת, אנשים נוטים להמר שזו בדיוק תהיה התוצאה שתושג." ציין בכיר בענף ההימורים בלונדון.

גם למקסיקו וגם לאורוגוואי יש ארבע נקודות משני משחקים בעוד לצרפת ולדרום אפריקה נקודה אחת כל אחת משני משחקים. במקרה של תיקו בין הראשונות תסיים אורוגוואי ראשונה ומקסיקו אחריה בגלל הבדל שערים. במקרה כזה, צרפת והמארחת יישארו בחוץ, בלי קשר לתוצאה שתושג במשחק. העולות מבית זה (בית א') יתחרו בשמינית הגמר מול העולות מבית ב', שכולל את ארגנטינה, יוון, דרום קוריאה וניגריה.

בלי להאשים חלילה אף אחד, מעניין לזכור שישנה היסטוריה עגומה של קבוצות שהעדיפו לוותר על משחק ספורטיבי ולהסתפק בתוצאה שתתאים לשתיהן. הדוגמא הבולטת היא כמובן המשחק בין גרמניה לאוסטריה במונדיאל 1982. המשחק, שהסתיים בנצחון 1:0 לגרמנים, סידר את עלייתן של שתי הקבוצות, מנע את העפלתה של אלג'יריה ונודע מאז בתור "הביזיון של גיחון".

במקביל, בארגנטינה נשלמו ההכנות למשחק הערב (21:30) מול יוון. כדי להימנע מעומס ומהרחקות, המאמן דייגו מראדונה ערך שבעה חילופים בהרכב לעומת זה שעלה מול דרום קוריאה. עם זאת, ליאו מסי ייפתח בהתקפה, יחד עם דייגו מיליטו וסרחיו אגוארו, והוא צפוי לשחק כשעה ואז להיות מוחלף. בנוסף, מסי יענוד הערב את סרט הקפטן ויהפוך בכך לקפטן הצעיר בתולדות נבחרת ארגנטינה.

כדי להמחיש את הביטחון של המהמרים בתוצאה בין אורוגוואי למקסיקו, די לראות את סכום ההימורים שהתקבלו עד אתמול בערב באחת הסוכנויות בלונדון עבור משחקי היום:

  • צרפת - דרום אפריקה: 429 אלף ליש"ט
  • ניגריה - דרום קוריאה: 179 אלף ליש"ט
  • יוון - ארגנטינה: 273 אלף ליש"ט
  • מקסיקו - אורוגוואי: 4.1 מיליון ליש"ט
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות