אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרונט הישראלית מבטל את השתתפותה במכרז טורקי צילום: בלומברג

דרונט הישראלית מבטל את השתתפותה במכרז טורקי

קבוצת האינטרנט החליטה שלא להשתתף במכרז לאספקת מערכות ניהול תוכן לממשלת טורקיה, בהיקף של 1.7 מיליון דולר. יו"ר דרונט: "באווירה הקיימת אינני רואה טעם בהשקעות ישראליות בטורקיה"

22.06.2010, 17:22 | אסף גלעד

קבוצת האינטרנט הישראלית דרונט ביטלה את השתתפותה במכרז לאספקת מערכות ניהול תוכן ברשת לממשלת טורקיה בעקבות המתיחות בין המדינות. מדובר במכרז בהיקף של 1.7 מיליון דולר. לטענת החברה, ביטול ההשתתפות נעשה מיוזמתה ועל אף פניית הטורקים כי תשתתף בכל זאת.

"באווירה הקיימת אינני רואה טעם בהשקעות ישראליות במוצרים טורקיים, בעיקר לא מהסוג הזה, המסייעים בסופו של דבר לקידום התעמולה הטורקית", אמר אליק כהן, יו"ר הקבוצה.

קבוצת דרונט נחשבת לחברת בניית האתרים הגדולה בישראל, והיא מחזיקה בכ-3,000 אתרים. בין לקוחותיה בישראל נמנים מכון הייצוא, אקסלנס וישפאר. לאחרונה סיפקה דרונט מערכת דומה גם לירדן ולבלגיה. בעבר התפרסמה החברה באמצעות החברה-בת הבלגית שלה, אשר לפי ההערכה מכרה מערכות תוכנה לאיראן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
להפסיק להתעסק עם הטורקים !!!
למר' אליק כהן "חזק ואמץ ,ושירבו כמוך " הגיע זמן להראות ולהשמיע לעלוב ולשונה ישראל ארדואן מטורקיה נישמתנו לא תלויה בפרנסה הקלוקלת שלו. ואני מקווה שכל הישראלים יפסיקו לרדוף אחרי מחירים נמוכים וללכת לנפוש בטורקיה וגם לקבל סכין בגב. .....תהיה בריא אליק !!!!!
אירונסייד , אשדוד  |  23.06.10
5.
כל הכבוד והנה הצעה מעניינת...
סוף כל סוף חברה שמוכיחה כי בעלי השליטה בה לא רצים אל הכסף עם עיניים סגורות! חברות ישראליות שצריכות את השירות, אנא תיצרו קשר עם החברה ותוכיחו להם שהדבר משתלם!! אני לא קשור לחברה בשום אופן אבל אם החברה תקבל תמיכה בצורת השקעות חדשות מלקוחות זה ייתן גיבוי ויראה שעם ישראל מאוחד, חזק, ובלתי מנוצח!!
דני , ישראל  |  23.06.10
לכל התגובות