אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנאפטו מגייסת 6 מיליון דולר מכרמל וסקויה צילום: עמית שעל

סנאפטו מגייסת 6 מיליון דולר מכרמל וסקויה

החברה הישראלית שהופכת כל טלפון לסמארטפון הגדילה תוך 3 חודשים את מספר המשתמשים מ-4 מיליון ל-10 מיליון

22.06.2010, 19:04 | אסף גלעד
כשלושה חודשים לאחר שגייסה 2 מיליון דולר מסקויה, נכנסת גם קרן כרמל להשקעה בחברה הישראלית שהופכת כל טלפון לסמארטפון. חברת סנאפטו (לשעבר מובליקה) הודיעה הערב (ג') על גיוס 6 מיליון דולר בהובלת קרן כרמל ובהשתתפות קרן סקויה ישראל. כשמבינים את שיעורי הצמיחה המהירים, ניתן להסביר גם מדוע מיהרה קרן כרמל להשקיע בחברה הצעירה. תוך כשלושה חודשים גדל מספר המשתמשים של סנאפטו מ-4 מיליון ל-10 מיליון היום, פי 2.5 תוך כרבעון.

אפליקציית סנאפטו מאפשרת גישה נוחה למבחר אתרים ורשתות חברתיות גם מטלפונים פשוטים יחסית. מדובר ביישום ג'אווה, טכנולוגיה הנתמכת באלפי מכשירים. בין השאר תומכת סנאפטו בגישה לטוויטר, פייסבוק, קורא RSS, פיקאסה ועוד.

סנאפטו מציעה כיום את היישום בחינם תמורת פרסומות, ומצפה להכניס הון באמצעות מכירת שטחי פרסום. מטרתה קצרת הטווח הוא לצבור משתמשים נוספים, ולאחר הגעה לבסיס משתמשים של כ-20 מיליון, יישקל גם מודל שרותי פרימיום ושירותי ערך מוסף, כגון גבייה מאתרים הנצפים דרכה.

האפליקציה משגרת את נתוני המכשיר לשרתי אינטרנט חיצוניים, הבונים מחדש, בהתאם למכשיר הספיצפי, את האתר המוגש לו. מבחינת בעלי האתרים ושירותי התוכן, הטכנולוגיה מאפשרת להם להשתמש באפליקציה סלולרית בעלות נמוכה המספקת תכנים במהירות, גם אם לקוחותיה גולשים במכשירים ישנים יחסית. האפליקציה חוסכת גם את מלאכת הפורטינג (התאמת המכשירים) המסובכת והיקרה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות