אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רווחי מייקל ג'קסון המת הסתכמו בשנה האחרונה ב-250 מיליון דולר צילום: MCT

רווחי מייקל ג'קסון המת הסתכמו בשנה האחרונה ב-250 מיליון דולר

עפ"י בילבורד, שחישבו את ההכנסות מסרט ההופעה שלו שיצא השנה וחוזה התקליטים עם סוני שתקף עד 2017, העיזבון של ג'קסון הרוויח בשנה שלאחר מותו מיליארד דולר

25.06.2010, 09:39 | סוכנויות הידיעות

בעקבות אירועי הזיכרון לציון שנה למותו של מייקל ג'קסון  עולה שכוכב הפופ שווה יותר במותו מאשר בחייו. העיזבון שלו הרוויח למעלה מ-250 מיליון דולר בשנה האחרונה, ואילו על פי נתוני בילבורד, שחישבו את ההכנסות מסרט ההופעה שלו שיצא השנה וחוזה התקליטים שלו עם חברת המוזיקה סוני שתקף עד 2017, עולה שג'קסון הרוויח בשנה שלאחר מותו מיליארד דולר. ג'קסון דורג בשנה שעברה במקום השלישי ברשימת האמנים המתים המרוויחים ביותר של מגזין פורבס, עם הכנסה של 90 מיליון דולר.

בתוך כך, העיזבון של ג'קסון אינו מתכוון לוותר על הבעלות שלו על הזכויות לשירי הביטלס. על פי הדיווחים בסוכנות בלומברג, המוציאים לפועל של העיזבון של כוכב הפופ ימשיכו להחזיק ב-50% מהזכויות ליותר מ-250 שירים של הביטלס.

השירים הם הנכס היקר ביותר בעיזבון, ולכן מנהלי העיזבון שוקלים למכור את הזכויות לשירים שהיו בבעלותו של ג'קסון לחברת המוזיקה סוני כדי להחזיר חוב של 500 מיליון דולר, אולם הם יעדיפו לא למכור את הקטלוג של הביטלס בשל ערכו ארוך הטווח והרווחים הקבועים שהוא מייצר. במקום, מנהלי העיזבון ככל הנראה יבחרו לפרוס מחדש הלוואה בגובה 300 מיליון דולר שמועד פירעונה בהמשך השנה.

מאז מותו של ג'קסון בדיוק לפני שנה, מנהלי העיזבון של אייקון הפופ פועלים להפחתת החובות באמצעות מכירת המוזיקה שלו, הסרט הדוקומנטרי " This is It" ומזכרות נוספות.

הכנסות חדשות שיעברו ישירות לאמו בת ה-80 ושלושת ילדיו, פריס, פרינס ובלנקט צפויות להגיע בעקבות שחרורו של אלבום חדש שיכלול 10 שירים חדשים שמעולם לא פורסמו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות