אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קו־אופ תשקיע 14 מיליון שקל בפתיחת 3 סניפים צילום: מרי פנירי

קו־אופ תשקיע 14 מיליון שקל בפתיחת 3 סניפים

עד אוגוסט 2011 יפתח סניף של ממן מחסני מזון בתלפיות בירושלים, בשנה הקרובה תפתח הרשת גם סניף של רשת מיסטר זול בראשון לציון וסניף של 'פשוט זול' למגזר החרדי בהשקעה של 2 מיליון שקל

27.06.2010, 10:03 | מיכל תוסייה כהן

קו־אופ ישראל מתרחבת בהשקעה של 14 מיליון שקל, והיא עומדת להקים שלושה סניפים חדשים. עד אוגוסט 2011 תפתח הרשת סניף של ממן מחסני מזון בתלפיות בירושלים, בהשקעה של 8 מיליון שקל. כבר בשנה הקרובה תפתח הרשת גם סניף של רשת מיסטר זול בראשון לציון בהשקעה של 4 מיליון שקל, וסניף של 'פשוט זול' למגזר החרדי בהשקעה של 2 מיליון שקל.

חנות ממן מחסני מזון החדשה תיצור מלחמה בגזרת ה"הבי דיסקאונט" (מחירים נמוכים) בין ארבע רשתות שיווק שונות. לחנות צפויה תחרות מצד רמי לוי, שתי חנויות של שופרסל דיל וחנות של מגה בול, שנמצאות כולן בסמוך לסניף החדש שיוקם בתלפיות. מנכ"ל קו־אופ רמי מנדל אמר ל"כלכליסט" כי הוא לא חושש מהתחרות: "על פי סקר שערכנו, צפי המכירות של הסניף בתלפיות עומד על 8 מיליון שקל, והוא ינגוס במכירות של הרשתות שבאזור". מנדל הוסיף שדמי השכירות של הסניף יעמדו על כ־200 אלף שקל לחודש.

הסניף החדש של רשת מיסטר זול במזרח ראשון לציון ייפתח באוגוסט השנה, וישתרע על פני שטח של כ־600 מ"ר. דמי השכירות שלו יעמדו על כ־50 אלף שקל לחודש.

לפי החברה, הפדיון החודשי צפוי לעמוד על 2.2 מיליון שקל לחודש. סניף 'פשוט זול' בצפת ייפתח גם הוא באוגוסט השנה, וישתרע על שטח של כ־1,000 מ"ר. דמי השכירות יעמדו על 28 אלף שקל לחודש. לדברי מנדל, הפדיון החודשי של הסניף צפוי לעמוד על כ־2.2 מיליון שקל לחודש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות