אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניר זיכלינסקי נכנס להייטק צילום: בועז אופנהיים

ניר זיכלינסקי נכנס להייטק

SRI שבבעלותו מקימה חברת תוכנה ביחד עם חברת מסטר תוכנה וניתוח מערכות. שווי הפעילות והעסקה מוערך ב-8.5 מיליון שקל

30.06.2010, 15:48 | נעמה סיקולר

ניר זיכלינסקי נכנס לראשונה לתחום ההייטק. קבוצת "SRI Global Group" שבבעלותו וחברת "מסטר תוכנה וניתוח מערכות" של עופר לוי ומיכאל ליבנר, הודיעו היום (ד') על הקמת בית תוכנה משותף שיקרא "SRI מסטר טכנולוגיות".

החברה החדשה תהיה בשליטה משותפת של שתי החברות ותתמקד בזיהוי טכנולוגיות חדשות ותבחן השקעות של מיזוג או רכישה, שווי הפעילות והעסקה מוערך ב-8.5 מיליון שקל. ניר זיכלינסקי ישמש כיו"ר החברה ועופר לוי ומיכאל ליבנר ישמשו כמנכ"לים משותפים.

חברת מסטר תוכנה וניתוח מערכות הוקמה לפני 17 שנה והיא בין החברות המובילות היום בפתרונות תוכנה כוללים לארגונים מרובי נתונים. מסטר מספקת פיתוח והתאמה של מערכות תוכנה בתחומי פעילות שונים, משלב הגדרת הדרישות ועד להטמעה במערכות הארגון.

"אבן דרך"

לדברי ניר זיכלינסקי, נשיא ומנכ"ל SRI,  "הקמת 'SRI מסטר טכנולוגיות' מהווה אבן דרך נוספת בפעילות קבוצת SRI להשקעות נכונות ואחראיות גם בענף ההייטק. SRI מעמיקה את אחיזתה בענפים שונים ומגוונים תוך סינרגיה בין ממשקי הקבוצה השונים".

SRI Global Group של זיכלינסקי, לשעבר המשנה למנכ"ל אריסון השקעות ומנהל פיתוח עסקי בחברה ומי שמשמש היום גם כדירקטור בבנק הפועלים, הוקמה במטרה להוביל את תחום האחריות החברתית בהשקעות (Socially Responsible Investment) בישראל ובעולם, תוך שיתופי פעולה עם עסקים וארגונים מובילים ומתוך שליחות להביא לשינוי במודעות, בהתנהלות ובתוצאות העסקיות של העסקים, כך שניתן יהיה להתחרות בשוק הגלובלי ולהציע ערך מוסף ויתרון תחרותי. הקבוצה מלווה רכישות ומיזוגים, ולה זרועות לייעוץ ובנקאות להשקעות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות