אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי משכיר את פעילות עוף העמק ל"עוף בני ברק" החרדית  צילום: ענת זכאי טמיר

רמי לוי משכיר את פעילות עוף העמק ל"עוף בני ברק" החרדית

לוי: "הפעלת המשחטה גרמה לנו נזק של 7 מיליון שקל. השוכרים של עוף העמק התחייבו להמשיך להעסיק את כל העובדים"

05.07.2010, 10:45 | אורנה יפת

שנה לאחר שנכנס שותף לעוף העמק, עוזב רמי לוי את המשחטה. לוי יישאר הבעלים שלך המשחטה ובעל הנדל"ן, הכולל כ-16 דונם, וישכיר את הפעילות לעוף בני ברק. גם עמיר שיווק שנכנס עם לוי לשותפות פורש. לוי יוצא מהמשחטה לאחר שהפסיד 7 מיליון שקל מאז אוקטובר 2009, אז חזרה המשחטה לפעול.

לוי וחברת עמיר שיווק השקיעו 30 מיליון שקל ברכישת המשחטה והפעילות שלה. "נכנסתי לעסקה כי רציתי להעניק מקומות עבודה לעובדים" אומר לוי. "הייתה לנו בעיה של חומר גלם. מכיוון שאנחנו רק שוחטים ולא מגדלים, אז הסכמים שלנו עם המגדלים לא השתוו להסכמים שיש למשחטות גדולות שהן גם עוסקות בגידול וגם בשחיטה".

כאמור, פעילות המשחטה הושכרה לעוף בני ברק שעוסקת בשחיטת עופות בכשרות הבד"צ. "אני השגתי את המטרה שלי", הוסיף לוי. "חשוב שיהיה שם בעל מקצוע שיפעיל אותה לטווח ארוך ותהיה עבודה לעובדים. ההסכם עם עוף בני ברק כלל התחייבות מצידם לכל הסכמי העבודה שחתמנו עם העובדים". כיום עובדים במשחטה 230 עובדים.

לפני כשנה רכשו לוי ועמיר שיווק את המשחטה שנקלעה לקשיים לאחר שזכו בהתמחרות ושילמו 13 מיליון שקל לעו"ד המפרק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
המשחטה ברמת ישי
מר סמי שלום לפי דעתי אתה לא מבין בשני התחומים שציינת. רמי לוי מבין בנדלן ובסופרמרקטים, אבל אדון ציקו לגזיאל המבין והמתפעל הגדול ביותר שקיים היום בענף הלול והמשחטות (על כך יעידו תנובה ועוף הנגב) כשהוא הצטרף לעסק הזה הוא הבין מהר מאוד שאף אחד לא ילחץ עליו לא בסחורה ולא במחירים ולכן האדון הקים לולים בכל הארץ (ולא לולים שאתה מכיר) ומשחטות עצמאיות ועם הצלחה לא מתווכחים. אני גם יודע על תוכניות להקמת חברת תרופות לעופות שכך אתה יכול לעמוד ולא לשבת שכן ההצלחה בתפעול המשחטה הנ"ל בטוחה, אגב שמו בענף ה"קוסם " .על מה שהצליח לעשות במשחטה בעטרות. אז באמת שיהיה בהצלחה לציקו וחבר מרעיו כדבריך.
ר.פ , מרכז  |  09.07.10
5.
המשחטה ברמת ישי
כל בר דעת שמבין בשני דברים: 1. במשחטות 2. בנדל"ן יודע מיד ש... אין סיכוי כלכלי להפעלת המשחטה הזאת בתפוקות שלה אל מול רמת ההוצאה הקבוע שלה. זאת עיסקת הנדל"ן הטובה ביותר שיש באזור. אלו שרואים ברמי לוי משיח לנושא עבודה לפועלים : 77% מהפועלים שמפעילים את המשחטה הם כלל לא מאזור העמק אלה אנשי קבלן כ"א מכפרים ערביים בגליל. עכשו אני יושב ומסתכל בסקרנות אין קץ איך ציקו החמוד וחבר מרעיו ( שהם תותחים בניהול משחטות) יריצו את המשחטה וגם יביאו כסף שיהיה לכם בהמון הצלחה. סמי
אחד שיודע , ליד המשחטה  |  07.07.10
לכל התגובות