אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיורא עופר הודיע: אפרוש מדיסקונט בסוף ינואר 2011 צילום: פאביאן קולדרוף

גיורא עופר הודיע: אפרוש מדיסקונט בסוף ינואר 2011

עופר הודיע לפני זמן קצר לדירקטוריון כי החליט לא להאריך את כהונתו, ולסיים את תפקידו כמנכ"ל דיסקונט אחרי עשר שנים

05.07.2010, 19:19 | תומר זלצר

סוף עידן בבנק דיסקונט: המנכ"ל גיורא עופר הודיע היום (ב') כי החליט שלא להאריך את חוזהו שמסתיים בפברואר 2011 ולפרוש מתפקידו במועד זה, לאחר עשר שנות כהונה.

במכתב שמסר ליו"ר הדירקטוריון יוסי בכר כתב עופר: "מצאתי לנכון להקדים הודעה זו, כבר עתה, יותר מחצי שנה לפני תום תקופת החוזה, על מנת לאפשר תהליך בחירת מנכ"ל חדש ללא לחץ זמן ובדרך הראויה ביותר".

עופר (57) צמח בבנק לאומי ומונה לתפקיד מנכ"ל דיסקונט ב-2001, כשהבנק היה עדיין בבעלות המדינה. במהלך כהונתו של עופר, הופרט דיסקונט ונמכר לקבוצת ברונפמן-שראן.

עופר כתב במכתב שהעביר לבכר: "הצטרפתי לבנק ב-2001 בעת שהיה שרוי במשבר הגדול ביותר בתולדותיו, ונלחם על קיומו מול סערות מבית ומבחוץ. עתה, כעבור כעשר שנים, אני יכול לומר בסיפוק, שהבנק עבר, בהצלחה רבה, הליך מורכב וקשה של שיקום והבראה, התמודד עם משברי הכלכלה, עבר תהליך בנייה מחדש, עבר מהפסדים כבדים לתוצאות הכספיות הטובות בתולדותיו וחזר למקומו הטבעי בקבוצת שלושת הבנקים הגדולים במערכת".

דירקטוריון בנק דיסקונט אישר אתמול את המלצתו של בכר להקים ועדת איתור בראשותו, שבה יהיו חברים נציגי הציבור בדירקטוריון. בכר התחייב כי הוועדה תפעל למינוי המנכ"ל החדש בתהליך מסודר ונאות.

דובר משפחת ברונפמן, בעלת השליטה בבנק דיסקונט, הודיע הערב כי "המשפחה מודה לגיורא עופר, מנכ"ל בנק דיסקונט בעשור האחרון, על תרומתו לשגשוגו ולהצלחתו של הבנק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות