אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הדואר נכנס לתחום האשראי בשיתוף פנינסולה

בנק הדואר נכנס לתחום האשראי בשיתוף פנינסולה

בעלי עסקים קטנים ובינוניים יוכלו לקבל אשראי בסניפיו. מנכ"ל דואר ישראל: "עוד צעד לקראת הפיכת בנק הדואר לבנק מסחרי חברתי"

06.07.2010, 11:16 | תומר זלצר

בנק הדואר נכנס לראשונה לתחום האשראי באמצעות שיתוף פעולה עם חברת "פנינסולה פיננסים": החל מהשבוע יוכלו בעלי עסקים קטנים ובינוניים לקבל שירותי אשראי עסקי בדלפקים של סניפי דואר ישראל. מדובר בצעד ראשון כחלק מהרחבת השירותים שמעניק בנק הדואר ללקוחותיו. שירותי האשראי יינתנו לעסקים קטנים ובינוניים בעלי חשבון בבנק הדואר באמצעות פנינסולה פיננסים, העוסקת בתחום האשראי החוץ-בנקאי, שבה שותפה בין השאר חברת הביטוח מגדל.

בנק הדואר הוא חלק מחברת דואר ישראל הנמצאת בבעלות מדינת ישראל. מנכ"ל דואר ישראל, אבי הוכמן אמר כי "בנק הדואר פועל באופן תדיר להרחיב את שירותיו במטרה להגדיל את הנגישות לשירותים פיננסיים לציבור. במסגרת זו ובשל המגבלות החלות על בנק הדואר ואשר אינן מאפשרות לו להעמיד אשראי באופן ישיר, שמחנו לשתף פעולה עם חברת פנינסולה פיננסים, שהיא גוף חוץ-בנקאי, כדי לאפשר העמדת אשראי ללקוחותינו.

"עד היום, חסרונם של שירותי אשראי היווה חסם משמעותי בפני בעלי עסקים קטנים ובינוניים הרוצים ליהנות מהשירותים הבנקאיים האחרים שמציע בנק הדואר. הבדיקות של חברת דואר ישראל העלו, שאם נוכל לסייע ללקוחות בהעמדת מסגרות אשראי נוספת, בעלי עסקים רבים ירצו לנצל את היתרונות הרבים ולהצטרף לחוג הלקוחות של בנק הדואר".

אתגר מרתק

מנכ"ל פנינסולה פיננסים, עו"ד מיכה אבני, אמר כי "פנינסולה גאה לשתף פעולה עם בנק הדואר במהלך פורץ הדרך. אנחנו מובילים בתחום האשראי החוץ-בנקאי לעסקים מאז 2004, ונהנים מגב פיננסי חזק של שותפתנו, מגדל חברה לביטוח. בשנים האחרונות העמדנו מימון בהיקף של מיליארדי שקלים למאות בעלי עסקים. האתגר של עבודה עם בעלי עסקים קטנים מרתק אותנו. מדובר בתרומה ממשית לצמיחה ולסגירת פערים חברתיים, לצד פוטנציאל עסקי מרשים".

מנהל בנק הדואר יואל נוה ציין כי שיתוף הפעולה עם פנינסולה, שלה היסטוריה מוכחת של שירות יעיל, מקצוענות, והליכים פשוטים ומהירים, יאפשר ללקוחות ליהנות ממסגרת אשראי נוספת על זו שמעניק להם הבנק המסחרי ובמחיר תחרותי. "אחרי שלב ההצטרפות והאישור הראשוני, הפעילות תתנהל ישירות בסניפי בנק הדואר בכל רחבי הארץ".

מהלך זה של הקצאת אשראי בא בהמשך להודעות קודמות של בנק הדואר על הרחבת השירותים הפיננסיים לציבור ובהמשך יוכלו הלקוחות לקבל גם שירותי אשראי למשקי בית, פיקדונות ותוכניות חיסכון.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות