אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחלבנה משיקה 12 משקאות יוגורט

מחלבנה משיקה 12 משקאות יוגורט

בפיתוח והחדרת המוצרים החדשים תשקיע המחלבה כמיליון שקל

07.07.2010, 10:25 | אורנה יפת

מדף היוגורטים מתעורר מכיוון לא צפוי. מחלבנה, מחלבה קטנה ומשפחתית, יוצאת לתחרות בשחקניות הגדולות. הקיץ תשיק המחלבה 12 משקאות יוגורט שצפויים לצאת לשוק בשלוש השקות. תהליך הפיתוח של המוצרים ארך שלוש שנים. בפיתוח והחדרת המוצרים השקיעה המחלבה כמיליון שקל. מוצרים אלה יתחרו על המדף עם משקאות הבוקר של שטראוס ומשקאות יוגורט של מחלבת טרה.

קובי שרעבי, מנכ"ל מחלבנה, אמר כי הסדרה הראשונה שתושק בעוד כשבועיים תהיה של משקאות היוגורט הממותגים תחת השם "אנרג'י" ומכילים גרנולה וסילאן. בשלב ראשון יושקו שלושה משקאות אנרגיה בגביעים של 220 גרם. בשלב הבא תשיק המחלבה משקאות יוגורט מחלב עזים בטעמי פירות, במכל בגודל חצי ליטר. "סדרת היוגורטים אנרג'י נוצרה מתוך זיהוי צורכי השוק והמודעות ההולכת וגוברת לאורח חיים בריא", אמר שרעבי. מוצר נוסף שיושק הוא משקה יוגורט בטעם תה מסאלה המבוסס על חליטת תה.

משקאות היוגורט החדשים יתווספו ל־10 משקאות היוגורט של מחלבנה הקיימים על המדף כיום וכוללים: משקאות יוגורט בטעמי פירות, סדרת יוגורט לאסי ומשקה יוגורט מחלב עזים. המוצרים משווקים ברבוע כחול, הרשת הרביעית וקו־אופ ישראל. כמן כן, מחלבנה מייצרת משקאות יוגורטים בפרייבט לייבל לרשת חנויות הנוחות ילו ולרשת בתי הקפה ארקפה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות