אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי כשנתיים במאסר: בועז יונה יצא לחופשה ראשונה מהכלא צילום: חיים צח

אחרי כשנתיים במאסר: בועז יונה יצא לחופשה ראשונה מהכלא

בתום מאבק משפטי ארוך, ולמרות התנגדות השב"ס ונפגעי קריסת חברת הבנייה, הבעלים והמנכ"ל לשעבר קבוצת הבנייה חפציבה יצא לחופשה של 8 שעות

11.07.2010, 09:46 | איתי הר אור

הבעלים והמנכ"ל לשעבר של קבוצת חפציבה, בועז יונה, יצא הבוקר לחופשה ראשונה ממאסרו - כשנתיים לאחר שהחל לרצות את העונש שנגזר עליו. יונה יצא ממאסרו שבבית הכלא הדרים שבשרון לחופשה בת 8 שעות, למורת רוחם של שב"ס, המשטרה ונפגעי קריסת קבוצת חפציבה.

המשטרה ושב"ס סברו כי אין לאפשר ליונה לצאת לחופשה מחשש לשלומו ולבטחונו, ואילו נפגעי קריסת קבוצת הבנייה טענו כי אין זה ראוי שבעוד שלהם לא נמצא פתרון דיור וחייהם נהרסו, יונה זוכה לבלות עם משפחתו. אלא שבתום מאבק משפטי ממושך, קבע בית המשפט כי יש לאפשר ליונה לצאת לחופשה, ושהדבר אף מהווה שלב בדרך לניכוי שליש מתקופת מאסרו בת ה-7 שנים שנגזרה עליו במסגרת עסקת הטיעון.

בבית המשפט העליון עדיין נמשך ההליך בערעור שהגיש יונה על סכום הקנס שנגזר עליו - 8 מיליון שקל, שעדיין לא שולמו לנפגעים הקשורים לקריסת חפציבה, נפגעי חפציבה אף השתמשו בטיעון זה נגד יציאתו לחופשה. בכניסה לבית המעצר חיכו ליונה בני משפחתו, וכאשר הוא יצא ממאסרו, הוא חיבק את קרוביו ונסע עימם בזריזות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות