אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום תשקיע 40 מיליון שקל בהקמת מרכז לוגיסטי בנתניה צילום: אוראל כהן

סלקום תשקיע 40 מיליון שקל בהקמת מרכז לוגיסטי בנתניה

המתחם, שיושלם עד סוף 2011, יעסיק כ-600 עובדים ויכלול גם מעבדה מרכזית ומתחמי הדרכה

12.07.2010, 12:47 | גילעד נס

חברת סלקום הודיעה היום כי עד סוף 2011 תשלים את הקמתו של מרכז לוגיסטי חדש של החברה שימוקם בנתניה, שבה ממוקם כיום גם מטה החברה. המרכז, בשטח של כ-10,000 מ"ר, יעסיק כ-600 עובדים, ובו תמוקם מעבדה ארצית לטיפול בטלפונים סלולריים, מתחמי הדרכה ושירותים נוספים.

בשנתיים האחרונות החלו חברות הסלולר להעביר את מערך הטיפול בטלפונים הסלולריים ממרכזי השירות למעבדות מרכזיות, במטרה לרכז את הטיפול בטלפונים חכמים המצריכים מומחיות רבה יותר מצד עובדי החברה. מדיניות זו גם שינתה את תקופת הטיפול בתקלות הטלפונים – אם בעבר התהדרו החברות בהחזרת הטלפונים ללקוחות בתוך מספר שעות, הרי שהיום נדרשים הלקוחות להפקיד את מכשירם למשך יומיים, על מנת שיטופלו בידי צוות מתמחה במעבדות המרכזיות.

בחברות מסבירים כי התיקון המהיר התאים לדגמים פשוטים יותר, אולם עם העלייה במורכבות של הטלפונים הסלולריים התברר כי בחלק מהמקרים לא נפתרו התקלות בטווח הזמן הקצר שלגביו התחייבה החברה, והוחלט להעמיד את איכות התיקון בראש סדר העדיפויות, גם במחיר של הארכת זמן ההמתנה של הלקוח. הלקוחות מצויידים בינתיים במכשיר חליפי. עם זאת, בחלק מהמקרים מדיניות החברה גורסת כי גם בעלי מכשירים פשוטים יידרשו להמתין את אותה תקופת זמן, עובדה המעוררת תרעומת בקרב חלק מהלקוחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות