אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתי קירש: "אני מפציר בבעלי המניות לתמוך ביעקב פרי ובדירקטוריון מגל" צילום: עמית שעל

נתי קירש: "אני מפציר בבעלי המניות לתמוך ביעקב פרי ובדירקטוריון מגל"

קירש המחזיק 10.3% ממניות מגל מערכות: "דעתי הייתה ותמשיך להיות שפרי מתאים לתפקיד ועודדתי אותו להמשיך ולהציע רעיונות חדשים לחברה"

12.07.2010, 16:23 | שניר הנדלר

"אני מפציר בכם שלא לתמוך בהצעה ולאפשר ליעקב פרי וצוותו את ההזדמנות להעביר את מגל חזרה לרווחיות - אני בטוח שהם ישיגו זאת", כך פנה נתי קירש, המחזיק 10.3% ממניות מגל מערכות, במכתב לבעלי המניות בחברה לקראת אסיפת בעלי המניות הצפויה בחודש הבא וצפויה לעסוק בדרישת קבוצת משקיעים להדיח את דירקטוריון החברה בראשות פרי.

קירש רכש לפני כשלושים שנה את השליטה במגל מידי התעשייה האווירית ומיד צירף את קובי אבן עזרא כמשקיע משמעותי בחברה שמונה גם לתפקיד יו"ר מגל עד פרישתו לפני שנתיים בהגיעו לגיל 75. ביולי 2008 אישר דירקטוריון מגל את מינויו של פרי לתפקיד יו"ר החברה וכעת מבקשת קבוצת משקיעים בראשות יואב שטרן אותו הדיח פרי לפני יותר משנה מתפקידו כמנכ"ל מגל את הדחתו.

לדבריו של קירש, "דעתי הייתה ותמשיך להיות שפרי מתאים למלא את התפקיד ועודדתי אותו להמשיך ולהציע רעיונות חדשים ואנרגיה לחברה".

קירש מציין כי למרות התחזית העסקית המורכבת הצפויה לחברה בטווח הקצר, אני בטוח שפרי וצוותו ישקיעו את מירב המאמצים להגבר על הקשיים הצפויים, למרות המשבר הכלכלי המתמשך באירופה ומחוץ לה המעיב על מאמציהם.

קירש מסכם את מכתבו בבקשה לבעלי המניות להיענות להצעה לבצע הנפקת זכויות שתאפשר את הגדלת הונה העצמי של מגל ויאפשר לחברה לעמוד בתוכניתה האסטרטגית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות