אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמי מצלאוי מפנה ובונה: זכה בפרויקט נוסף ברמת גן צילום: עמית שעל

סמי מצלאוי מפנה ובונה: זכה בפרויקט נוסף ברמת גן

הפרויקט ממוקם בין הרחובות שדרות ירושלים וגולומב והיקפו נאמד ב-220 מיליון שקל. זהו הפרויקט השלישי של מצלאוי בתחום הפינוי-בינוי

13.07.2010, 11:30 | דותן לוי

יזם הנדל"ן סמי מצלאוי, מחלוצי תחום הפינוי-בינוי בישראל, יקים פרויקט נוסף בתחום - הפעם ברמת גן. הפרויקט ממוקם בין הרחובות שדרות ירושלים וגולומב בעיר והיקפו נאמד ב-220 מיליון שקל. זהו הפרויקט השלישי של מצלאוי בתחום הפינוי-בינוי, לאחר שכבר הקים פרויקטים דומים בקרית אונו ובכפר סבא בהיקף של 630 יחידות דיור.

הפרויקט ברמת גן הינו מתחם שהוגדר כמיועד לפינוי בינוי על ידי משרד השיכון והבינוי כדי לקדם את בניית המתחם התאגדו 70 בעלי קרקע המתגוררים ב 4 בניינים באמצעות עו"ד אילן שרקון וקיימו מכרז לבחירת החברה המבצעת. חברת מצלאוי נבחרה על ידי בעלי הקרקע כחברה המועדפת לאור ניסיונה בתחום ובכך גברה על מספר חברות נוספות אשר התמודדו במכרז.

הפרויקט יכלול בנייה של 210 יח"ד בשני מגדלים, האחד בין 15 קומות שיכיל 60 יח"ד והשני בן 30 קומות ו-150 יח"ד, בהתאם לתב"ע שאושרה. כל דייר יקבל בתמורה דירה בגודל של 90-120 מ"ר, וכן מרפסת שמש בגודל של כ-12 מ"ר, מחסן וחניה.

שוקי דוידוביץ', מנכ"ל מצלאוי, אמר בעקבות העסקה כי "הניסיון המצטבר בארגון הלוגיסטי, בטיפול האישי והשירות לדיירים לאורך כל חיי הפרויקט, כל אלה הם שהביאו את מצלאוי להיות החברה המובילה בנושא פינוי בינוי".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות