אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכסוך באורמת: הדירקטורים הסירו מועמדות; בחירתם נדחית לתאריך לא ידוע צילומים: אוראל כהן

הסכסוך באורמת: הדירקטורים הסירו מועמדות; בחירתם נדחית לתאריך לא ידוע

המועמדים הנוכחיים, צבי טרופ ועזרי גונן, הסירו מועמדותם על מנת לאפשר לחברה להציג מועמדים חדשים שיהיו מקובלים על דעת מרבית בעלי המניות

18.07.2010, 10:31 | גיל קליאן

התפתחות נוספת בסכסוך השליטה באורמת בין משפחת ברוניצקי לגזית של חיים כצמן ודורי סגל: החברה הודיעה היום (א') כי האסיפה לבחירת הדירקטורים החיצוניים בחברה נדחית לתאריך לא ידוע, לאחר שהמועמדים הנוכחיים, צבי טרופ ועזרי גונן הסירו מועמדותם. הסרת המועמדות הוסברה על ידי החברה: "על מנת לאפשר לחברה להציג מועמדים חדשים שיהיו מקובלים על דעת מרבית בעלי המניות".

בגזית התנגדו לבחירת הדירקטורים, וניצלו את ההזדמנות למתוח ביקורת חריפה על התנהלות אורמת והנהלתה. באורמת ענו לביקורת של גזית, האשימו את החברה בניסיון להשתלטות עויינת, אך אמרו כי ייבחנו לעומק את כל טענותיה של גזית.

המהלך האחרון של פרישת הדירקטורים - שהיו מועמדיה של משפחת ברוניצקי - מסמן כי אולי מסתמנת פשרה בין הצדדים.

במכתבם ליהודה ברוניצקי, יו"ר החברה, ולחברי הדירקטוריון האחרים, כותבים טרופ וגונן כי "כמוכם וכמו רבים אחרים, גם אנחנו מרגישים כי תרומתנו בכהונה שנייה, לאחר שלמדנו את החברה ואנו בקיאים ומודעים לפועלה של חברה מורכבת ייחודית כאורמת, הינה לאין ערוך רבה יותר וחשובה לחברה, ולראיה גם המחוקק אפשר כהונה שנייה של דחצ"ים. אולם כאמור, בנסיבות שנוצרו, שעליהם אנו מצרים מאוד, החלטנו כי יהיה זה מן הראוי להסיר את מועמדותנו ולאפשר לכם לקבל הסכמה רחבה ככל שניתן מקרב בעלי המניות מן הציבור למועמדים אחרים.

"בהזדמנות זאת, אנו מבקשים להעלות על נס את פועלה של החברה ושל העומדים בראשה, דיתה, יהודה ויורם ברוניצקי, כמובילה בעולם בתחום האנרגיה המתחדשת ואת תרומתה ליצירת מקומות עבודה יציבים ליותר מכ-1,200 עובדים ברחבי העולם.

"אנו בטוחים, שללא החזון, אמונתכם, יזמותכם, התמדתכם, וכישורי ההנהגה והניהול שלכם אורמת לא הייתה מגיעה להישגים כאלה. אנו מודים לכם על האמון שאתם ובעלי המניות האחרים נתתם בנו ועל ההזדמנות שנפלה בחלקינו לפעול ביחד אתכם ועם יתר חברי הדירקטוריון המנוסים והמסורים לשרת ולתרום לחברה, ולו רק לתקופה קצרה, ומייחלים ומאמינים, שהיא תמשיך לפעול ולהתקיים עוד שנים רבות תחת הנהגתכם. בהזדמנות זו אנו גם רוצים להודות לכל אותם בעלי מניות מקרב הציבור ששלחו לחברה כתבי הצבעה בהם הם מביעים את אמונם בנו ובהנהלת החברה ובדרכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות