אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בובליל מחריף את המאבק בקווינקו: דורש חקירה נגד זילכה

בובליל מחריף את המאבק בקווינקו: דורש חקירה נגד זילכה

משה בובליל דורש למנות חוקר שיבדוק עסקאות בין קווינקו לבעל השליטה בה - יגאל זילכה. קווינקו: "לא ניכנע להטרדות"

20.07.2010, 09:15 | גולן חזני

המאבק בין משה בובליל ויגאל זילכה עולה מדרגה נוספת: חברת קלאב הוטל, הנשלטת על ידי בובליל, דורשת עם עו"ד יהושע קליינמן וחברת צוקי בזלת, מחברת קווינקו שבשליטת זילכה, למנות חוקר שיבדוק "עסקאות שנעשו בין החברות־הבנות של קווינקו, המפעילות בתי קזינו ברומניה וברודוס, לבין זילכה - לרבות נטילת כספים בידי זילכה או מי מטעמו".

קווינקו דיווחה על המכתב ששיגרו שלושת הגופים, המחזיקים יחד ב־5.4% ממניות קווינקו. בובליל ושותפיו דורשים לכנס אסיפה כללית מיוחדת של בעלי המניות בקווינקו, שתהיה רשאית ליטול את סמכות הדירקטוריון או מנכ"ל החברה להתקשר עם חוקר שימונה מטעם החברה ויוסמך לפעול בשמה, כדי לאסוף מידע על עסקיה, לתת דין וחשבון פומבי ולנקוט פעולות נוספות.

בובליל דורש כי החוקר יוכל לקבל מקווינקו ומשני אנשי כספים הקשורים לזילכה - אפי עבודי ואבי חליבה - כל מידע בנוגע לעסקאות שבוצעו. החוקר אמור להביא את ממצאיו בפני אסיפת בעלי המניות.

קווינקו מסרה בתגובה כי "קווינקו, על פי חוק ועל פי כל דין, לא תיכנע ללחציו ולהטרדותיו של משה בובליל, שמטרותיו ודרכי פעולתו ידועות זה שנים. דרך האמת תנצח". בנוסף ציינה החברה כי היא בוחנת את האמור במכתב.

מעניין לראות כיצד ינהגו הגופים המוסדיים שלהם אחזקות בקווינקו, ובהם פסגות ואקסלנס, והאם יתמכו בדרישתו של בובליל למנות חוקר ולזמן את זילכה ואת אנשי הכספים שלו לעדות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות