אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינוי התפקיד בקמטק לא יפגע בשכרו של רפי עמית צילום: עטא עיווסאת

שינוי התפקיד בקמטק לא יפגע בשכרו של רפי עמית

עבור שירותי הייעוץ והניהול שיעניק עמית לפעילותה של אמיטק, חברה־בת של פריורטק, הוא ייהנה משכר שנתי ברוטו של 67.5 אלף דולר

20.07.2010, 09:19 | שניר הנדלר

רפי עמית שעתיד לפנות את תפקידו כמנכ"ל קמטק וצפוי להתמנות בקרוב לתפקיד יו"ר הדירקטוריון החברה בהיקף של 75% משרה מצא דרך להשלים את הירידה בשכרו בקמטק.

בזימון לאסיפה שנתית שפרסמה אתמול פריורטק - החברה־האם (62%) של קמטק - היא מבקשת מבעלי המניות לאשר את העסקתו של עמית, בעל השליטה (12.6%) והיו"ר שלה, בתפקיד יועץ בהיקף 25% משרה. עבור שירותי הייעוץ והניהול שיעניק עמית לפעילותה של אמיטק, חברה־בת של פריורטק, הוא ייהנה משכר שנתי ברוטו של 67.5 אלף דולר.

אם תאושר העסקתו של עמית, שכרו המצטבר בקמטק ובפריורטק יסתכם ב־270 אלף דולר ברוטו - סכום זהה לזה שהרוויח בקמטק. עם זאת, המענק השנתי המרבי של עמית לא יעלה על 105 אלף דולר לעומת מענק של עד 140 אלף דולר לו היה זכאי כמנכ"ל קמטק.

בתפקידו החדש ילווה עמית את פעילותה של אמיטק מול יצרן סיני שמחזיק עמה בחברת אקסס המייצרת מצעים אלקטרוניים לתעשיית השבבים, המבוססים על טכנולוגיה שפיתחה אמיטק. לדברי פריורטק, הצמיחה בפעילות אקסס שקצב המכירות הנוכחי שלה עומד על כ־1.5 מיליון דולר בחודש, מצדיק את העסקתו של עמית, שמתגורר בסמוך למפעלה של אקסס בהונג קונג מאז 2004.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות