אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצים לגור בריץ קרלטון? המחיר: החל מ- 2.4 מיליון שקל צילום: אסף פינצ'וס

רוצים לגור בריץ קרלטון? המחיר: החל מ- 2.4 מיליון שקל

קבוצת תדהר וחברת עדי'ס מרינה הודיעו כי בספטמבר יחלו לשווק את סוויטות המגורים במלון ריץ קרלטון בהרצליה

21.07.2010, 10:47 | יסמין גיל
קבוצת תדהר וחברת עדי'ס מרינה הודיעו היום (ד') כי בספטמבר הקרוב יחלו לשווק את סוויטות הנופש במלון ריץ קרלטון בהרצליה. מחירן ההתחלתי של הסוויטות יעמוד על 2.4 מיליון שקל, אולם לא נמסרו פרטים לגבי גודלן. החברות אף חשפו היום לראשונה הדמיות של המלון. מחירן של סוויטות המגורים: החל מ-9,000 דולר למ"ר לסוויטות הקטנות, ועד 15 אלף דולר למ"ר לגדולות.

כפי שפורסם בדצמבר 2009, קבוצת תדהר בראשות גיל גבע ואריה בכר וחברת עדי'ס מרינה בראשות עדי שטראוס ועירית שטראוס חתמו על הסכם להקמת מלון במרינה בהרצליה שינוהל על ידי רשת ריץ קרלטון. המלון, הראשון של הרשת בישראל, עתיד להיפתח במרץ 2012 בהשקעה של 600 מיליון שקל, כך על פי נתוני המשקיעים הישראלים.

המלון, בן 12 קומות, יציע כ־110 סוויטות לשימוש מלונאי ו־80 סוויטות מגורים מרוהטות ומאובזרות למכירה. הוא יכלול בריכה, ספא, חדר כושר, מסעדה ולובי. לבעלי יחידות הדיור תהיה גישה חופשית למתקני המלון ושירותיו, לרבות שירותי משק בית, שוער, קייטרינג ועוד.

בראיון ל"כלכליסט", עם חתימת הסכם הניהול בסוף 2009, אמר נשיא ריץ קרלטון, סיימון קופר, "הצבת מלון שלנו בפרויקט נדל"ני מעלה את ערך המשרדים, שטחי המסחר ודירות המגורים. כשמוכרים דירה תחת המותג ריץ קרלטון, אין צורך להסביר לרוכשים פוטנציאליים שמדובר במוצר יוקרתי. השם מדבר בעד עצמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות