אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התאחדות הכדורגל תצטרך למנות איש קשר עם אוהדים במשרה מלאה צילום: רויטרס

התאחדות הכדורגל תצטרך למנות איש קשר עם אוהדים במשרה מלאה

אופ"א תומכת לחלוטין בהצעה. שי גולוב, נציג ארגון האוהדים הישראלי, "היציע" נבחר מחדש לוועד המנהל

21.07.2010, 12:45 | אוריאל דסקל

שינויים בניהול קבוצות הכדורגל באירופה. כל התאחדות ולאחר מכן כל קבוצה תחוייב להעסיק מנהל קשר עם אוהדים על בסיס משרה מלאה. כך הוחלט בכנס השלישי של ארגון האוהדים האירופי שננעל בברצלונה.

הכנס של ארגון האוהדים האירופי, המייצג מעל שני מיליון אוהדים, התנהל תחת הכותרת "כסף לא יכול לקנות תשוקה!". במסגרת הכנס נבחר נציג "היציע" - שי גולוב הישראלי - לוועד המנהל של הארגון זו השנה השנייה ברציפות.

אירוע הפתיחה של הכנס התקיים בקאמפ נואו, אצטדיונה של ברצלונה, בהשתתפות אוהדים מ-30 מדינות, מנהלים בכירים מליגות אירופיות מובילות, אופ"א ונציגי האיחוד האירופי, ביניהם מנכ"ל הליגה הבלגית, סגן הנשיא החדש של ברצלונה ועוד.

היום השני של האירוע שנערך באצטדיונה החדש של אספניול, נפתח באירוע המרכזי בו ציין ויליאם גייאר, היועץ האישי של נשיא אופ"א מישל פלאטיני, כי "אופ"א מקדמת כל הזמן שינויים בתנאי הרישוי של המועדונים, מכיוון שבסופו של יום, מי שמשלם את המחיר של המשכורות הגבוהות, והניהול הכושל של מועדונים רבים הם מאוהדים".

במהלך היום התקיימו 6 סדנאות מקצועיות בנושאים שונים - החל מנושאים כלכליים הקשורים לשינוי שיטת הקנסות של אופ"א בנושאי משמעת של אוהדים, דרך ההערכות ליורו 2012 בפולין ואוקראינה על רקע המחסור בתשתיות אירוח אוהדים באוקראינה, ועד לשינויים הנוגעים לאוהדים שהוכנסו בתנאי הרישוי של המועדונים המשחקים במסגרות אירופיות. 

כמו כן הוחלט לקיים עוד ארבעה ימי פעילות כלל אירופיים בנושאים שונים כגון הדיכוי המשטרתי, ובעלות אוהדים על הקבוצה.

באירוע שנעל את האירוע נבחרו שמונה חברי הוועד המנהל לשנה הקרובה מאגליה, גרמניה, נורבגיה, בלגיה, סלובקיה, ישראל, סקוטלנד ופורטוגל.

שי גולוב, הנציג הישראלי הנבחר סיפר: "הרשת האירופית גדלה בצורה מהירה, ומהווה כתובת ברורה ואחידה בנושאי אוהדים לכלל המוסדות האירופיים שעוסקים בענף. דרך הפעילות בארגון ניתן לקדם נושאים ברמת מדיניות אירופית, כך שישפיעו על כל המדינות החברות באופ"א, ובהן גם ישראל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות