אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בן ממשיך: בן המבורגר יקבל 90 אלף שקל בחודש כמנכ"ל הראל השקעות צילום: יובל חן

בן ממשיך: בן המבורגר יקבל 90 אלף שקל בחודש כמנכ"ל הראל השקעות

בעלי המניות יצטרכו לאשר את תנאי השכר של בנו של גדעון המבורגר. הדירקטוריון אישר תנאי השכר: "הם נמוכים מסדרי הגדול המקובלים"

25.07.2010, 10:38 | מישל אודי
הבוקר (א') הודיעה חברת הראל השקעות על זימון אסיפה כללית של בעלי המניות שלה, כאשר בין אישור מחדש של רואי החשבון של החברה ומינוי מחדש של דירקטורים, יצטרכו בעלי המניות לאשר את תנאי שכרו של מנכ"ל החברה החדש, בן המבורגר.

בן המבורגר הוא בנו של גדעון המבורגר ואחיינו של יו"ר החברה יאיר המבורגר. הוא מונה לתפקיד בחודש מרץ האחרון וצפוי לקבל שכר של 90 אלף שקל בחודש. כמו-כן יהיה זכאי לבונוס של עד שישה משכורות.

בהודעת החברה נכתב כי שכרו אושר בדירקטוריון החברה לאחר "הקבוצה רואה חשיבות רבה בתמרוץ ראוי של נושאי המשרה הבכירים לשם הבטחת הובלת הקבוצה ופיתוחה, וכל זאת בהתחשב באתגרים הניצבים בפני הקבוצה". עוד מסבירים שם כי לפי השוואות שביצעו עם חברות אחרות "תנאי הכהונה סבירים ונמוכים מסדרי הגדול של רמות השכר המקובלות ואישורם הינו לטובתה של החברה".

בן המבורגר ימשיך לשמש יו"ר הראל פיננסים, דירקטור בחברות השונות בקבוצה וחבר בוועדת ההשקעות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מתי נלמד לפרגן ???
אלוהים אדירים... מתי נלמד לפרגן??? משפחת המבורגר מפרנסת בכבוד כ-4000 איש !!! זו חברה בבעלות משפחתית וראוי שמישהו ממשפחה יכנס וילמד כי הוא הולך לקבל את החברה בירושה באיה שהו שלב בן בחור מוכשר, צנוע ומאוווד נחמד עושה עבודה יפה בחברה. תלמדו לפרגן, די לכל הממורמרים האלה שכובתים בלי לחשוב ולדעת !!!! שבוע טוב.
פליקס ש. , ת"א  |  01.08.10
לכל התגובות