אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"נקעקע את כל נסיונות ההטעיה והדיסאינפורמציה של חברות האנרגיה" צילום: יולי שוורץ

"נקעקע את כל נסיונות ההטעיה והדיסאינפורמציה של חברות האנרגיה"

הרב מיכאל מלכיאור, מייסד פורום פעולה אזרחית המובילה את המאבק הציבורי לחלוקה צודקת של רווחים מאוצרות הטבע: "חלפו הימים שבהם נסגרו עסקאות בין עורכי דין, לוביסטים ופקידי ממשלה בחדרי חדרים"

25.07.2010, 13:34 | גולן חזני

"תרגילי יח"צ וגיוסי כוכבים לא יעזרו לחברות האנרגיה, שכנראה עוד לא הפנימו כי כללי המשחק השתנו. חלפו הימים שבהם נסגרו עסקאות בין עורכי דין, לוביסטים ופקידי ממשלה בחדרי חדרים". כך אמר היום השר לשעבר, הרב מיכאל מלכיאור, מייסד פורום פעולה אזרחית המובילה את המאבק הציבורי לחלוקה צודקת של רווחים מאוצרות הטבע של ישראל.

לדברי מלכיאור, "גם הופעות אורח של מומחים בעלי שם עולמי, שיציגו עמדות התפורות למידותיו ולצרכיו של מי שמשלם להם סכומי עתק - לא ירשימו אותנו". מלכיאור התייחס לידיעה שפורסמה ב"כלכליסט" שלפיה גייסו שותפויות הנפט והגז שורה של מומחים להצדקת טענותיהם נגד העלאת התמלוגים למדינה. בין השמות פרופ' יצחק סוארי, פרופ' אמיר ברנע, פרופ' איל בנבנישתי וד"ר יעקב שיינין.:

לדברי הרב מלכיאור, "בחודשים הבאים אנו נתמודד היטב עם הטענות חסרות השחר של חברות האנרגיה, נחשוף את התרגילים החשבונאיים ונקעקע את כל נסיונות ההטעיה והדיסאינפורמציה שלהם. הכמות העצומה של אזרחים הפונים להצטרף למאבק של פורום פעולה אזרחית, כבר בשבוע הראשון מאז עלה האתר שלו לאוויר, מוכיחה כי הפעם הציבור יוצא סוף סוף למאבק אמיתי נגד המניפולציות והניצול הציני של קשרי הון שלטון".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
הרב מלכיאור כולנו איתך !!!
כל מצב של השארת המסוי כפי שהוא יהיה בכיה לדורות. גם הלכתית הנושא בודאי מוגדר כ"מקח טעות" , ובודאי שלא למצב כזה התכוון המחוקק. צריך לעמוד בחזקה מול כל הלחצים שיחלפו כעבור מספר שבועות/ חודשים , אבל לעם ישראל תבוא רווחה בעתיד. אשמח לסייע ככל הניתן מאיר
מאיר , שרון  |  25.07.10
לכל התגובות