אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה ינאי: "לא מודאגים מהתחרות לקופקסון" צילום: אוראל כהן

שלמה ינאי: "לא מודאגים מהתחרות לקופקסון"

אמר לערוץ 2: "כדי לאיים על תרופת הדגל שלנו הקופקסון יצטרכו לעשות מסע ארוך של פיתוח קליני - ואין קשר בין האישור שניתן לתרופה אחרת לבין הקופקסון"

25.07.2010, 20:15 | כתב כלכליסט

"אשתמש במה שאמרו 10 אנליסטים בכירים בארה"ב שהוציאו דו"ח בקונצסזוס די נדיר, וקבעו שהשוק הגיב בתגובת יתר ואף פניקה שנובעת מחוסר הבנה להודעת ה-F.D.A", כך אמר הערב מנכ"ל טבע שלמה ינאי ל"תוכנית חיסכון" בערוץ 2, בעקבות הירידות החדות במניית טבע בוול סטריט ולאחר מכן בתל אביב.

"לכל אדם שטבע יקרה לליבו ואולי לי יותר מאחרים זו לא תחושה נעימה אפילו לא קרובה לביטוי הזה", אמר ינאי בתגובה לירידות, "אבל צריך להסתכל קדימה. נעשה כל מה שצריך כדי להמשיך את מסע הצמיחה של טבע. אני חושב שכדי לאיים על תרופת הדגל שלנו הקופקסון יצטרכו לעשות מסע ארוך של פיתוח קליני מלא פיתוח - ואין קשר בין האישור שניתן לתרופה אחרת לקופקסון ואנחנו יודעים זאת היטב משום שאנחנו מפתחים בעצמנו גרסה גנרית לאותה תרופה - מדובר בשני דברים נפרדים לחלוטין".

לדברי ינאי: "טבע היא חברה חזקה, חברת צמיחה שמתנהלת על פי תוכנית ארוכת טווח. יש לנו את כל הסיבות להאמין שלפנינו 5 שנים של המשך צמיחה וגידול ל-31 מיליארד דולר מכירות ב-2015 ושיעור רווח טוב יותר מהיום במונחי אחוזים, תוך לקיחת כל ההתפתחויות האפשריות בחשבון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות