אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גפני צריך לימודי ליבה צילום: אוראל כהן

גפני צריך לימודי ליבה

זו לא הפעם הראשונה שבה גפני מעוות את המתמטיקה לטובתו, אבל מה חשובים הפרטים כשמנסים להבהיר נקודה

26.07.2010, 06:56 | שאול אמסטרדמסקי

איזה מזל שמשה גפני הוא יו"ר ועדת הכספים. עובדה: אתמול (א') זו היתה הפעם השנייה שבה הוא בחר לעוות באופן חביב במיוחד את המתמטיקה של המציאות, כדי להוכיח שהמגזר החרדי לא כזה גרוע כמו שאנחנו מתארים אותו.

המסר של גפני הוא: המדינה מעבירה לסטודנטים החילונים מלגות שכר בעלות גבוהה יותר מהתמיכות שהיא מעבירה לאברכים בכוללים - 366 מיליון שקל לעומת 110 מיליון שקל. הוא רק שכח לציין את הנתון הזניח של מספר הסטודנטים שמקבלים את התמיכה, לעומת 11 אלף אברכים. ובכלל, אחרי לימודיהם, הסטודנטים מצטרפים למעגל העבודה ותורמים למשק. והאברכים מה?

זו לא הפעם הראשונה שבה גפני מעוות את המתמטיקה לטובתו. בהתנגשות האחרונה בין החרדים לחילונים טען גפני שהחרדים משלמים מסים באותה מידה כמו הציבור החילוני העובד. גפני טען שהחרדים מממנים את המדינה דרך המע"מ שהם משלמים, שכן ידוע שהחרדים קונים הרבה מוצרי צריכה.

 

רק חבל שבעולם האמיתי שיעור המע"מ הוא 16%, ומס ההכנסה עומד על 45%. נו, מה זה כבר הבדל קטן בשביל להבהיר נקודה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
די כבר
ובכן גפני, בגלל שלימודי הליבה כל כך מיותרים אח"כ המדינה, העירייה וגופים שונים צריכים להשקיע מאמצים רבים בהכשרת החרדים לעבודה. מכינות, קורסים ולימודים אינטנסיביים בכדי ללמד את החרדים אנגלית בסיסית, מתמטיקה וכישורי מחשב ברמה של ילד בכדי שיוכלו להשתלב בשוק העבודה, להתפרנס ולחיות במאה הזו.. אם אין לימודי ליבה אתה גוזר על החרדים עוד דור של טפילים שמוצצים את דמנו וחיים על חשבון המיסים שלנו. אם אתה מוכן לשלם מכיסך את הכספים שהם מקבלים- נשמח! אבל תפסיק לגזול מאיתנו
ירושלמית  |  26.07.10
לכל התגובות