אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משתמשת חדשה בפליקר: משפחת המלוכה הבריטית צילום: אי פי אי

משתמשת חדשה בפליקר: משפחת המלוכה הבריטית

השקת חשבון הפליקר של משפחת המלוכה הבריטית תגדיל את הנוכחות של ארמון בקינגהאם ברשת, לאחר שכבר נפתח בשמו חשבון בטוויטר ובערוץ יוטיוב

25.07.2010, 21:55 | סוכנויות הידיעות

המלכה אליזבת מצטרפת ליותר מ־40 מיליון משתמשים בפליקר, והיא תציג החל ממחר את האלבומים המשפחתיים באתר שיתוף התמונות.

השקת חשבון הפליקר של משפחת המלוכה הבריטית תגדיל את הנוכחות של ארמון בקינגהאם ברשת, לאחר שכבר נפתח בשמו חשבון בטוויטר ובערוץ יוטיוב. האתר יציג תמונות עדכניות מאירועים מלכותיים, נוסף על צילומים היסטוריים מארכיון הארמון.

על פי מקורות בארמון, יותר  מ־600 תמונות יהיו נגישות לצפייה בעת ההשקה, ובהן תמונת החתונה של המלכה ויקטוריה והנסיך אלברט מ־1854, וכן צילום של הורי המלכה אליזבת השנייה, המלך ג'ורג' השישי והמלכה האם רוכנים מעל בתם הפעוטה ומתולתלת השיער שלימים תיהפך למלכת אנגליה. התמונות יסודרו על פי נושאים, וכל אחד מבני המשפחה המלכותית יקבל אלבום משלו — כולל הנסיכים הצעירים ויליאם והארי. אלבום אחר יוקדש לנסיעותיה של המלכה לקנדה ולניו יורק באחרונה, ואילו באסופת תמונות מאחורי הקלעים יהיה אפשר לראות את ההכנות בארמון לקראת ארוחה רשמית.

אף כי האתר לא יאפשר לפשוטי העם להשאיר תגובות, בעלי חשבונות בפליקר יורשו לשלב את התמונות בבלוגים וברשתות חברתיות. בשנה שעברה פתחה המונרכיה חשבון טוויטר, הנהנה מ־50 אלף עוקבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות