אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שקיבל בונוס: אפריקה נכסים מינתה את אבי ברזילי למשנה למנכ"ל

אחרי שקיבל בונוס: אפריקה נכסים מינתה את אבי ברזילי למשנה למנכ"ל

עם מינויו לתפקיד יסיים ברזילי את תפקידו כסמנכ"ל הכספים של אפריקה נכסים ושל אפי פיתוח ואת תפקידו כסמנכ"ל רוסיה וחבר העמים באפריקה

27.07.2010, 11:22 | סיון איזסקו

אפריקה נכסים דיווחה הבוקר (ג') על מינוי של אבי ברזילי למשנה למנכ"ל החברה. ברזילי יהיה אחראי על ניהול פעילות החברה בארץ ובמזרח אירופה, בכפיפות למנכ"ל איזי כהן. ברזילי נמנה על אחד משבעת הבכירים בקבוצת אפריקה שזכו אתמול למענק מיוחד

עם מינויו לתפקיד יסיים ברזילי את תפקידו כסמנכ"ל הכספים של החברה ושל אפי פיתוח(AFID) ואת תפקידו כסמנכ"ל רוסיה וחבר העמים באפריקה ישראל.

איזי כהן, מנכ"ל אפריקה מסר הבוקר כי: "במהלך שנות עבודתו בקבוצה, הוביל ברזילי מהלכים עסקיים רבים ומורכבים והיה בין האחראים להפיכתה של החברה לשחקנית מובילה בשווקי הפעילות שלה באירופה וישראל. אני משוכנע כי ברזילי, בתפקידו החדש, יתרום רבות להמשך צמיחתה וביסוס מעמדה של אפריקה נכסים בכל השווקים בהם היא פועלת".

ברזילי כיהן בתפקידו באפריקה נכסים מאז שנת 2004 והיה מעורב בכל התהליכים המרכזיים שהחברה עברה במהלך השנים כולל הנפקת החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב בשנת 2004, הקמת חברת הבת אפי אירופה בשנת 2006 ועיבוי תיק הנכסים של החברה בישראל במהלך השנים. החל משנת 2001 היה ברזילי מעורב בהקמת פעילות חברת האם ברוסיה ומילא תפקיד מרכזי בהנפקת אפי פיתוח בבורסה בלונדון בשנת 2007 .כמו כן כיהן כסמנכ"ל הכספים שלה משנת 2007.

אריאל גולדשטיין, סמנכ"ל הכספים של חברת הבת אפי אירופה ימונה לסמנכ"ל הכספים של החברה ויחליף את ברזילי בתפקיד בנוסף לתפקידו הנוכחי באפי אירופה.  

במקביל דיווחה החברה על מינויו של דוד בלומברג כדירקטור. בלומברג כיהן עד 2006 כיו"ר בנק ירושלים. מ-2006-2008 כיהן כנציג אירו היפו בנק בישראל וכיום הוא מכהן כדירקטור ב- UBANK כיו"ר בסס"ח וכיו"ר EMI.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות