אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדלרסברג מסביר את השיפור באודיוקודס: "הרבה שחקנים קטנים נשברו"

אדלרסברג מסביר את השיפור באודיוקודס: "הרבה שחקנים קטנים נשברו"

בשורה התחתונה חתם שבתאי אדלרסברג, מנכ"ל אודיוקודס, על רווח נקי של 2.8 מיליון דולר - עלייה של פי 4.5 לעומת הרבעון השני של 2009

28.07.2010, 12:33 | שניר הנדלר
"סיכמנו רבעון טוב ואנחנו מקווים שזה ימשך גם ברבעונים הבאים", כך סיכם בשיחה עם "כלכליסט" שבתאי אדלרסברג, יו"ר, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס (סימול: AUDC) את תוצאות הרבעון השני של 2010 שפרסמה החברה היום.

ספקית פתרונות ה-VoIP רשמה רבעון שישי ברציפות של עלייה בהכנסות שהסתכמו ב-36.5 מיליון דולר - צמיחה של 20% לעומת הרבעון המקביל של 2009.

"המחירים יחסית יציבים אנחנו מאוד נהנים מכך הרבה שחקנים קטנים נשברו בשנתיים האחרונות ובעצם,השוק הוא דיי נוח למי שנשאר וממשיך לתפקד והעובדה שלא קיצצנו באנשים במשבר ב-2009 די עוזרת לנו בצורה טובה כיוון שביצענו השקעות ונשארנו אחד הפרטנרים היחידים שניתן לסמוך עליו", הוסיף עוד. 

ההוצאות התפעוליות של החברה שמרו על יציבות יחסית לעומת הרבעון השני אשתקד והסתכמו ב-35.3 מיליון דולר. אדלרסברג מציין כי בשונה מחברות אחרות בתחום - מדובר בעלייה משמעותית לעומת ההוצאות התפעוליות של אודיוקודס לפני שפרץ המשבר הכלכלי.

"ערב המשבר היינו ברמת הוצאות תפעוליות של מעל ל-22 מיליון דולר. היציבות מצביעה על כך שאנחנו עדיין בשליטה מלאה על ההוצאות ובמקביל אנחנו ממשיכים בגיוס עובדים. בהמשך אנחנו מאמינים שכל עלייה בשורה העליונה תשתקף בעלייה ברווח התפעולי", הוסיף אדלרסברג.

ואכן, ברבעון השני, העלייה שרשמה אודיוקודס בהכנסותיה הביאה לרווח תפעולי של 2.3 מיליון דולר. לשם השוואה, ברבעון המקביל של 2009 ספגה החברה הפסד תפעולי של 140 אלף דולר.

בשורה התחתונה חתם אדלרסברג על רווח נקי מתואם (non-GAAP) של 2.8 מיליון דולר - עלייה של פי 4.5, לעומת הרבעון השני של 2009, בו הסתכם הרווח הנקי המתואם של אודיוקודס ב-614 אלף דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות