אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קנשו השלימה סבב גיוס בהיקף של 10-8מיליון דולר בהובלת סקויה צילום: עמית שעל

קנשו השלימה סבב גיוס בהיקף של 10-8מיליון דולר בהובלת סקויה

הכסף ישמש את החברה, המנהלת קמפיינים פרסומיים ברשת, להקמת סניפים בצרפת, בגרמניה ובמדינה נוספת באסיה

28.07.2010, 17:27 | אסף גלעד

חברת הסטארט-אפ הישראלית קנשו (Kenshoo) גייסה סבב הון משמעותי מקרן החברות הבוגרות של סקויה. על פי ההערכה היקף ההון שגויס נע בין 8 ל-10 מיליון דולר.

זהו סבב הגיוס הרביעי של החברה, שעד כה גייסה 15 מיליון דולר, כך על פי חברת המחקר IVC. הסבב יאפשר לחברה לפתוח סניפים בצרפת, בגרמניה ובמדינה שטרם נקבעה באסיה. כיום מרוכזת עיקר הנוכחות של קנשו בארה"ב, אנגליה ובאוסטרליה.

החברה גדלה בכל שנה בקצב של 350%- 400%. היא מתרחבת לתחומים נוספים כמו דיספליי ופרסום מבוסס רשתות חברתיות , בנוסף לנישת פרסום מבוסס מילים בו היא פעילה עד כה.

בהודעה שהוציאה נכתב כי קנשו הכפילה את שווייה מאז השנה שעברה. מייקל מוריץ, שותף הבכיר בקרן סקויה העולמית ומי שדורג כמה פעמים על ידי המגזין פורבס כ"מידאס" של עולם ההון סיכון על השקעותיו בגוגל וביוטיוב, אמר על קנשו כי "היא מסייעת למפרסמים לדעת בדיוק כמה הם מצליחים להכניס בעקבות הקמפיין הפרסומי שלהם. עד כה, חיזוי האפקטיביות של הקמפיין היה כמו לחזות את מזג האוויר".

קנשו מציעה לחברות המנהלות קמפיינים ברשת לחסוך בעלויות הפרסום באמצעות השוואת מחירים בזמן אמת עבור מילות חיפוש רלבנטיות בגוגל, מה שמאפשר לתמחר בצורה אפקטיבית יותר את קמפיין הפרסום המקוון שלהן. מאז שנוסדה ב־2006 משרתת קנשו יותר מ־100 לקוחות, בהם AOL, מינט, אינקג'ט, סקוט־טרייד ופופטקו, אך גם סוכנויות פרסום עולמיות כגון אומניקום, ומנהלת עבורם קמפיינים בערוצי מדיה גדולים כגון גוגל, יאהו, בינג, פייסבוק, באיידו, AOL, 

זאפוס ואומניקום.

החברה מכניסה כבר מיליוני דולרים בודדים בשנה, והיקף תקציבי הפרסום שהיא מנהלת מוערך במאות מיליוני דולרים. בשנה שעברה השקיעה קרן סקויה כמה מיליוני דולרים כדי להקים בקנשו פעילות נפרדת, המכונה Kenshoo Local, שתתמקד בפרסום שיתבסס על עסקים הנמצאים בקרבת המשתמש.

חברת קנשו, המעסיקה 120 עובדים, יושבת ברמת החי"ל בת"א והיא מחזיקה גם משרדים בארצות הברית, באוסטרליה ובאנגליה. את החברה הקימו ב-2006 יזהר פרטו, המכהן כמנכ"ל החברה, יחד עם ניר כהן ואלון שיפר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות