אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: סטף ורטהיימר מטיס את פרס לנשיא מצרים צילום: אוראל כהן

דיבידנדים: סטף ורטהיימר מטיס את פרס לנשיא מצרים

וגם: בנק לאומי הזמין את חבריו בפייסבוק לאירוע "טוויטאפ מיוזיק", פטריק דרהי יוצא לסיור ביחידת הכלבנים עוקץ ומנכ"ל אל על מרגיש הכי נוח בשמיים

02.08.2010, 09:27 | רון גרנות
שמעון פרס, צילום: אפי שריר שמעון פרס | צילום: אפי שריר שמעון פרס, צילום: אפי שריר

פרס טס אצל סטף

לאחר שחיל האוויר הודיע לו כי לא יוכל להעמיד לרשותו מטוס שיטיס אותו לפגישתו עם נשיא מצרים חוסני מובארק, ערך צוותו של נשיא המדינה שמעון פרס מכרז להטסתו לקהיר. בהפעלת הטיסה זכתה חברת ארקיע, שהשתמשה לצורך המשימה במטוסו הפרטי של סטף ורטהיימר. מכיוון שהמטוס מכיל רק 13 מושבים, נאלץ פרס לקצץ בפמלייתו. בלשכת הנשיא אישרו את הפרטים והוסיפו כי "זו היתה ההצעה הכי זולה".

אופנה וסימפטיה

יו"ר ונשיאת אגודת יד ביד שלי חושן נפגשה ביום חמישי עם מיכה הוניגמן, הבעלים של חברת הוניגמן. מהמפגש יצאה בשורה לילדים השוהים במעונות האגודה - הוניגמן קידס תתרום להם יותר מ־400 פריטי לבוש לקראת שנת הלימודים הקרובה.

תרומות מטעם

האורחים במסיבת ה־60 לפרופ' זאב רוטשטיין, שנערכה ביום חמישי בסביון, נענו לבקשתו של בעל השמחה ותרמו את המתנות לטובת ילדים חולי סרטן וחיילים. בסוף הערב ספרו המארחים כ־100 אלף שקל שנתרמו לטובת המחלקה האונקולוגית לילדים בשיבא וחיילי גולני. יו"ר חוג ידידי שיבא, יעקב פרי, אמר אתמול כי תרומות כאלה חייבות להיות מסורת בכל אירוע חברתי. לידיעת האלפיון.

הזמר האוטומטי

משתלם להיות חבר של בנק לאומי בפייסבוק או לעקוב אחריו בטוויטר: הבנק הזמין בסוף השבוע כ־2,000 מהחברים והעוקבים הנאמנים לאירוע "טוויטאפ מיוזיק" הראשון. מי שהגיע להאנגר 11 בנמל תל אביב קיבל ארוחת ערב מוזיקלית על חשבון הבנק. ראש אגף לקוחות בלאומי, אייל בירן, הבטיח כי מדובר בתחילתה של מסורת וכי צפויים מפגשים נוספים בקרוב.

פטריק דרהי מתידד

מנכ"ל מירס אברשה בורשטין החליט להכיר לבעלים החדשים של החברה, פטריק דרהי, את צה"ל מקרוב. בשבוע שעבר יצאו השניים לסיור ביחידת הכלבנים עוקץ, שאותה מאמצת מירס במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל. לאחר תצוגת התכלית שארגנו הלוחמים לדרהי הופתע אורח הכבוד לפגוש כלב רועים בלגי העונה לשם פטריק, שלוחמי היחידה החליטו לקרוא על שמו. פטריק ופטריק התיידדו בתוך דקות ספורות, ודרהי אף הבטיח שישוב לבקר את חברו החדש בקרוב.

פטריק דרהי וידיד פטריק דרהי וידיד פטריק דרהי וידיד

זמן איכות

מנכ"לית אייפקס זהבית כהן, בעלה חיים והבן הצעיר ברחו מהחום הלוהט של שבת בבוקר אל הבריזה שנשבה מהים בנמל תל אביב. השלושה ישבו בחברת זוג חברים נוסף באחת המסעדות בנמל.

קופצים לאילת

השקת הקו של אל על לאילת, יום ראשון, שדה דב

מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, לשעבר מפקד חיל האוויר, הוכיח אתמול שהמקום שבו הוא מרגיש הכי בנוח הוא עדיין במטוס: הוא טס פעמיים ביממה אחת לאילת ובחזרה לרגל השקת קו הטיסות של החברה לעיר הדרומית. שקדי טס בטיסת הבוקר, חזר לנתב"ג, ולאחר מכן עלה גם על טיסת הצהריים שיועדה למוזמנים. בין הממריאים: יו"ר אל על עמיקם כהן וחברי הדירקטוריון, חברי הנהלת אל על, יו"ר הוועד יוסי לוי, מנכ"לי חברות תיירות, וכן צביקה פיק שהופיע בערב באירוע ההשקה באילת. בטיסה עצמה דאגו באל על לכמות מתוגברת של דיילים, של חטיפים ושל יין מבעבע, כיאה למעמד ולאורחים. כשהגיע המטוס לשדה התעופה באילת הוא זכה לשטיפת המים המסורתית ולבלונים ברחבי השדה. 

 

עמיקם כהן, צביקה פיק ואליעזר שקדי, צילום: אוראל כהן עמיקם כהן, צביקה פיק ואליעזר שקדי | צילום: אוראל כהן עמיקם כהן, צביקה פיק ואליעזר שקדי, צילום: אוראל כהן

 

מגדל הפרסומאים

שוני ריבנאי, מבעלי משרד הפרסום באומן בר ריבנאי, הצטרף למנכ"ל סופר־פארם ליאור רייטבלט ולשותפו, הפרסומאי מיקי בר, ורכש דירה במגדל מאייר הנבנה בשדרות רוטשילד בתל אביב. ריבנאי נחשף לפרויקט במהלך עבודת המיתוג שהכין משרדו למגדל, שמחירי הדירות בו מתחילים מ־10,000 דולר למ"ר. עבודות הבנייה צפויות להסתיים רק בשנת 2013, ובניגוד לבר ולרייטבלט, שרכשו דירות כהשקעה, ריבנאי מתכנן לגור במגדל.

לצד עיסוקו של ריבנאי בתחום הפרסום הוא מטפח בשנים האחרונות את אהבתו לציור, ולאחרונה אף הציג בגלריית טבי דרזדנר את יצירותיו בתערוכה "אהבוני". החלל הענק שמציעה הדירה החדשה שרכש יאפשר לו להציג את העבודות.

הוזמנתם להרמת כוסית בגאון אחזקות?

האירוע: חברת גאון אחזקות עורכת את הרמת הכוסית המסורתית שלה לרגל ראש השנה.

הפרטים: 2 בספטמבר, 15:00, בית גאון, רחוב קויפמן, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר גאון אחזקות משה גאון והמנכ"ל שי פרמינגר, כל מנהלי החברות־הבנות, בהם מנכ"ל אייס ליעד כהן ומנכ"ל אהבה יעקב אליס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות