אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת תיווך הנדל"ן RE הקימה סניף ראשון בישראל, ברעננה צילום: shutterstock

רשת תיווך הנדל"ן RE הקימה סניף ראשון בישראל, ברעננה

הרשת החדשה שהזיכיון שלה נמצא בידי איש העסקים יחיאל אטיאס, עוסקת בימים אלה בישראל בתחום המגורים, ותעסוק גם בייזום

02.08.2010, 09:38 | שי פאוזנר

רשת תיווך הנדל"ן Real Estate (המוכרת בעולם כ־RE) פתחה סניף ראשון בישראל בעיר רעננה. הסוכנות, שנקראת RE ישראל, החלה לפעול לאחר שאיש העסקים יחיאל אטיאס, תושב רעננה, קיבל את הזיכיון של החברה להפעילה בישראל. אטיאס הקים וניהל בעבר את סוכנות רי/מקס בבאר שבע. הרשת החדשה עוסקת בימים אלה בישראל בתחום המגורים, ותעסוק גם בייזום. ברשת מעריכים כי בעוד כשנה היא תפעל גם בתחומי נדל"ן נוספים, ובהם נדל"ן מסחרי וסחר במגרשים. תוכניתו של אטיאס לשנה הקרובה היא להקים ארבע סוכנויות באזור השרון, ובשנה הבאה להתרחב לאזורים נוספים.

RE נחשבת לאחת הרשתות הגדולות לתיווך נדל"ן למגורים בעולם. בארה"ב לבדה פועלות יותר מ־1,000 נציגויות שלה, ובאירופה פועלות כ־500. RE ישראל תפעל בתיאום עם הרשת העולמית שתאפשר לה גישה לגופים ולמוסדות גדולים בשוק הנדל"ן בחו"ל, ויוכלו להפנות אליה לקוחות המעוניינים להשקיע בנכסים בישראל.

מהרשת נמסר כי שיטת עבודתה מאפשרת לה במקרים רבים ליצור קבוצות רוכשים פוטינציאליים זרים. אטיאס מסר כי "שיטת 'המכולת' הקטנה בשוק הנדל"ן הולכת ונעלמת. המגמה בשוק הנדל"ן העולמי היא של התחזקות הגופים הגדולים הבינלאומיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות