אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שהיה שותף להקמת החברה: מנכ"ל גאון אחזקות פורש צילום: אסף ישראלי

אחרי שהיה שותף להקמת החברה: מנכ"ל גאון אחזקות פורש

החברה לא הודיעה על מחליף לשי פרמינגר, המכהן בחברה זה 12 שנים. פרמינגר לחברה: "פורש כדי לחפש אתגרים חדשים"

02.08.2010, 12:29 | גיל קליאן

שי פרמינגר, מנכ"ל גאון אחזקות, הודיע על פרישה מתפקידו. החברה לא הודיעה על מחליף לפרמינגר, המכהן בחברה זה 12 שנים - מאז הקמתה. פרמינגר היה שותף להקמת החברה יחד עם בני גאון ז"ל, ומכהן בתפקיד המנכ"ל ב-10 השנים האחרונות. פרמינגר מכהן כיום בנוסף גם כיו"ר גאון אגרו וכסגן יו"ר מיטב בית השקעות.

בהודעתה החברה לבורסה נמסר כי פרמינגר "ציין בהודעתו לחברה כי ברצונו לחפש אתגרים חדשים לאחר תקופת כהונה ארוכה כמנכ"ל החברה. התפטרותו של מנכ"ל החברה לא נעשית בנסיבות שיש להביאן לידיעת המחזיקים בניירות ערך של החברה".

בחוזה העסקתו של פרמינגר נקבעה תקופה של 3 חודשים להודעה מוקדמת לפני התפטרות. עם זאת, בחברה ציינו כי פמינגר יכהן גם מעבר לתקופה זו אם יידרש - ויעביר את תפקידו למנכ"ל הבא באופן מסודר. החברה עוד לא הודיעה על מחליף לפרמינגר.

משה גאון, מסר בהודעת החברה: "אני מכיר את שי יותר מעשור שנים, החל מהיום שהצטרף לאבי בהקמת גאון אחזקות. לשי זכויות רבות בהקמתה של החברה ובביסוס הצלחתה לאורך השנים. אבי ראה בשי בן ושותף נאמן לדרך ואני רואה בו חבר ומנהל מהשורה הראשונה. שי מסכם השנה עשור בתפקיד מנכ"ל גאון אחזקות ושנים עשר שנים בגאון אחזקות ואני מבין את בקשתו ורצונו לעשות שינוי ולחפש אתגר חדש. שי היה נאמן ומחויב לאבי ולי ואזכור ואעריך את התמיכה והמחויבות שהעניק לי עם כניסתי לתפקיד לפני כשנתיים כיו"ר הקבוצה. אני מאחל לשי הצלחה בדרכו החדשה שבה יבחר ללכת ובאתגרים שייקח על עצמו בעתיד".

עוד הוסיף גאון: "סיכמנו שעד מינוי מחליפו, ימשיך שי לכהן בתפקיד המנכ"ל ולשאת בכל התחייבויותיו ומשימותיו בחברות השונות בצורה מלאה כפי שעשה עד כה. חיפוש המחליף, מינויו וחפיפתו יעשו בצורה מסודרת, מאורגנת ויעילה ובתיאום מלא עימו ועם דירקטוריון החברה, כיאה לדרך בה גאון אחזקות מנוהלת. שי יהיה ויישאר תמיד חלק ממשפחת גאון וכך יהיה גם בעתיד בכל סיוע שיידרש לו בצאתו החדשה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות